همه گیرها نمی توانند یک ابرقهرمان واقعی را متوقف کنند.

ویروس کرونا ویروس های زیادی را در تقویم اکران سال 2020 و بسیاری از فیلم هایی که هنوز در سراسر جهان در حال تولید هستند ویران کرده است. اما کم کم فیلم هایی که در اوایل سال تعطیل شده بودند از سر گرفته شده اند. آخر هفته ، یکی از فیلم های فاز چهار مارول که در آینده برگزار می شود ، شانگ چی و افسانه ده حلقه، علی رغم اینکه جهان کاملاً از هم پاشیده است ، موفق به تکمیل عکاسی اصلی شد.

این خبر را ستاره سیمو لیو اعلام کرد که در اینستاگرام خود ارسال کرد “ما یک بچه درست کردیم !!! نمی توانیم صبر کنیم تا 9 ماه دیگر او را به دنیا معرفی کنیم … “با هشتگ” # WRAPPED “.

این کارگردان Destin Daniel Cretton در نظرات “شما آن را کشتید!”

مطلب پیشنهادی  کل دنیا دارن نگاه میکنن

شانگ چی، بر اساس قهرمان دیرین هنرهای رزمی مارول همچنین تونی لئونگ را به عنوان ماندارین بازی می کند ، شخصیتی که قبلاً توسط بن کینگلسی در مرد آهنی 3. (ظاهراً این مرد ماندارین “واقعی” است.) فقط به این دلیل که فیلم به اتمام رسیده است به این معنی نیست که به موقع افتتاح می شود. جهان سینمایی مارول با دقت برنامه ریزی شده و تاکنون هیچ یک از فیلم های آنها برای سال 2020 طبق برنامه اکران نشده است. عنکبوت هنوز هم قرار است قبل از آن در ماه مه سال آینده افتتاح شود. اگر که دوباره به تأخیر می افتد ، شانگ چی می تواند به تأخیر بیفتد در حال حاضر ، شانگ چی و افسانه ده حلقه قرار است در تاریخ 9 ژوئیه 2021 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم MCU ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: