اکنون باید کاملاً مشهود باشد که سالن های سینما و فیلم های پرفروش زیادی که آنها را پر می کند ، تلاطمی را تجربه می کنند که قبلاً در طول زندگی ما دیده نشده است. حدس و گمان های زیادی در مورد منقرض شدن سالن های فیلم وجود دارد – اما اگر این اتفاق بیفتد ، در مورد خود فیلم ها چه می کنید؟ سرانجام فیلم هایی که برای سالن های نمایش طراحی شده اند ، با بودجه های هنگفت و مقیاس حماسی ، می توانند از بین بروند. اما در حال حاضر استودیوهای هالیوود به معنای واقعی کلمه یک سال از فیلم های پرفروش نشسته اند که نتوانسته اند آنها را منتشر کنند. اگر سالن باشد یا نباشد ، در نهایت اگر این فیلم مناسب باشد ، این فیلم ها جایی را روشن می کنند.

به عنوان مثال ، مورد آخرین ماجراجویی جیمز باند را در نظر بگیرید ، وقت مرگ نیست. این فیلم در سال 2019 فیلمبرداری شد و در آوریل سال جاری با انتشار همه گیر ویروس کرونا آماده آماده اکران شد. در ابتدای ماه نوامبر به عقب رانده شد و اکنون در آوریل 2021 به سینماها هدایت می شود. یک حق رای دادن با چندین دهه وفاداری به طرفداران ، جلوه های ویژه عظیم و ستاره های عظیم ، این یک کارت دعوت مهم برای یک سرویس پخش جریانی در دوره ای است که رقابت برای مخاطبان شدیدتر و شدیدتر می شود ، با این فرض که توزیع کننده آن ، MGM بخواهد (یا اگر وضع مالی آن به اندازه کافی بد باشد ، نیاز به) فروش حقوق).

در حقیقت ، بلومبرگ گزارش داد که “بحث” بین MGM و چندین شرکت در مورد فروش وجود داشته است وقت مرگ نیست. آنها می گویند که هر دو اپل و Netflix با این شرکت در مورد خرید باند جدید با قیمت حدود “صدها میلیون” دلار صحبت کرده اند.

مطلب پیشنهادی  جوش تانک فیلم سینمایی "جنگ ستارگان" خود را با بازی بابا فت را تأیید کرد

در حال حاضر ، MGM به بلومبرگ گفت که آنها این فیلم را نمی فروشند:

یک نماینده MGM گفت: release اکران فیلم به منظور حفظ تجربه تئاتر برای علاقه مندان به سینما به آوریل 2021 موکول شده است. نتفلیکس و اپل از اظهار نظر در این باره خودداری کردند. آمازون استودیو ، یکی دیگر از خریداران سرگرمی با بودجه زیاد برای سرویس پخش جریانی خود ، روز جمعه گفت که در حال حاضر برای خرید فیلم باند در حال مذاکره نیست.

تاکنون ، واکنش به فیلم های برتر VOD در خانه متفاوت به نظر می رسد. یونیورسال ادعا کرد تور جهانی ترولز در روزهای ابتدایی همه گیر شدن در خانه به یک موفقیت تبدیل شد. دیزنی هرگز اطلاعات مالی را برای انتشار خانگی خود اعلام نکرد مولان در دیزنی + با قیمت 30 دلار ، اما اگر این موفقیت بود انتظار داشتید که آنها فیلم های بیشتری را با استفاده از همان برنامه اکران معرفی کنند – و تاکنون آنها چنین نکرده اند. با این وجود ، هرچه تأخیرها بیشتر شود ، طرفداران باند بیشتر به تماشای فیلم پرداخت می کنند وقت مرگ نیست در خانه. آیا MGM ماشه ای را برای معامله می کشد؟ حداقل در حال حاضر ، وقت مرگ نیست هنوز هم قرار است در تاریخ 2 آوریل 2021 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم جیمز باند از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: