Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، دومین مرد عنکبوتی بازی ویدیویی که از Insomniac Games می آید ، ادای احترام قابل توجهی به مرحوم چادویک بوسمن در تیتراژ پایانی خود دارد. این بازی افتخار پلنگ سیاه بازیگر – که پس از نبردی طولانی با سرطان روده بزرگ در ماه آگوست درگذشت – با مداحی مختصر و مهیج.

در این پیام آمده است: «به یاد عاشقانه یك پادشاه نجیب ، چادویك بوسمن. عزت ، قدرت و شفقت او برای نسلهای بعدی طنین انداز خواهد شد. واکاندا برای همیشه. ” خودتان آن را در توالی اعتبار زیر ببینید. این کلیپ همچنین دارای تخم مرغ عید پاک پس از اعتبار است که ممکن است واجد شرایط باشد اسپویلر، بنابراین قبل از تماشای تمام راه تا انتها هشدار داده شود. ادای احترام Boseman در مارک 3:00 ظاهر می شود:

این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا با سازگاری با خانه و زندگی جدید خود به عنوان یک مرد عنکبوتی جدید ، نقش مایلز مورالس نوجوان را بازی کنند. طبق توصیف رسمی Sony Interactive Entertainment ، مایلز باید “یک قدرت جدید شدید” را به دست بگیرد که تهدید می کند همه چیز را در اطراف خود نابود می کند. با اطمینان بیشتر به قدرت خود ، می آموزد که برای نجات نیویورک ، “باید مانتو مرد عنکبوتی را به دست گرفته و مالک آن شود.”

مطلب پیشنهادی  بازسازی تند یک کلاسیک علمی تخیلی

از تریلر اعلامیه بازی که در ماه ژوئن منتشر شد ، کاملاً مشهود است Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در حال رفتن به یک مشت است. این گرافیک خیره کننده است ، و یک سطح از کیفیت سینمایی وجود دارد که واقعا ماهیت آن را به تصویر می کشد به Spider-Verse. و طبق گفته یک توسعه دهنده بازی PS5 که با آن نشست IGN، مایلز مورالس فقط “خراشیدن سطح” توانایی های کنسول بازی جدید است.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 از روز پنجشنبه ، 12 نوامبر در دسترس است.

گالری – بهترین تخم های عید پاک در فیلم های مارول: