یکی از بهترین قسمت های سال 2018 است مرد عنکبوتی بازی در PlayStation 4 توانایی جابجایی به دلخواه بین بسیاری از لباس های مختلف مرد عنکبوتی بود ، از جمله لباس خانگی Peter Parker ، لباس مرد عنکبوتی 2099 ، لباس Iron Spider ، لباس Scarlet Spider ، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه لباس و موارد دیگر. عاقبت آینده ، مرد عنکبوتی: مایلز مورالس برای PS4 و نام تجاری جدید PlayStation 5 ، گزینه مشابهی ارائه خواهد شد ، و برای طرفداران مایلز مورالس ، یک لباس وجود دارد که آنها کاملاً مورد نیاز بودند تا ببینند: طراحی خانگی او از مرد عنکبوتی: به متن عنکبوتی.

امروز ، مارول و سونی فاش کردند که این لباس یک پاداش پیش خرید با بازی خواهد بود. آنها لباس را در یک تریلر مختصر نشان دادند …

… و در ویدئویی با بیش از 10 دقیقه فیلم از گیم پلی.

فقط این نیست که Spider-Verse کت و شلوار در بازی است – مایلز مورالس نسبت های کارتونی شخصیت را نیز صادقانه بازسازی می کند. Spider-Verse مایلز از مایل های استاندارد چرندتر است ، کمر باریک تر ، چشم های بزرگتر و پاهای بلندتر دارد. آنها حتی Spider-Verse سبک انیمیشن متفاوتی را برای تقلید از فیلم همراه با برخی جلوه های صوتی تصویری روی صفحه ایجاد می کند. این نوع توجه پوچ به جزئیات است که اولین مورد را ایجاد کرد مرد عنکبوتی بازی PS4 بسیار سرگرم کننده است – و چرا ما برای این دنباله بسیار هیجان زده هستیم.

مطلب پیشنهادی  تریلر ‘The Prom’: یک موزیکال نتفلیکس پر ستاره

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس فروش از 12 نوامبر در PS4 و PS5 جدید آغاز می شود. اکنون می توانید بازی را پیش سفارش دهید. علاوه بر Spider-Verse با توجه به اینکه شما همچنین یک “T.R.A.C.K.” کت و شلوار »توسط خاویر گارون ، هنرمند مارول طراحی شده است.

گالری – هر فیلم مرد عنکبوتی ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: