ما علامت فیلم (فواصل اجتماعی) داریم!

تئاتر اسرار علمی 3000 هنگامی که پاندمی کورون ویروس مجبور به لغو رویدادهای زنده در سراسر کشور شد ، در میان تور وداع با خالق سریال و مجری اصلی جوئل هوگسون بود. (من در سپتامبر گذشته تور را در طول توقف آن در بروکلین دیدم ؛ خنده دار بود.) با زمان زیادی که روی دستشان بود ، MST3K شرکت گردشگری تصمیم گرفت که عمل خود را به صورت آنلاین به توده مردم برساند – با آنچه آنها اولین بار خوانده می شوند “Mystery Science Theater 3000 Live Riff-along.

در اینجا تمام جزئیات مربوطه ، از طریق The A.V. باشگاه:

The Mystery Science Theater 3000 Live Riff-along ، یک رویداد ویژه استریم [takes] مکان 3 ماه مه در 6 بعد از ظهر. ET محور همراه با یک نمایش کوتاه کوتاه جدید ، روز سیرک ، محور نمایش قسمت پرنعمت MST3K ماه صفر دو است که نمایش بازیگران تور را مشاهده می کنید که بین شوخی های همتایان فصل اولشان که برای اولین بار در سال 1990 ساخته شده بودند ، تداخل می کند.

جاری MST3K بازیگران شامل Emily Marsh ، Conor McGiffin و Nate Begle هستند که به ترتیب با بازی Emily Crenshaw ، Tom Servo و Crow T. Robot بازی می کنند. (ظاهراً جوئل نیز در این نمایش حضور خواهد داشت “و سوالات و نظرات ارسال شده به یوتیوب ، توییچ و فیس بوک ارسال می شود.”). می توانید ویژه را تماشا کنید MST3Kکانال های Twitch و YouTube – یکی از Twitch ها واقعاً خوب است MST3K طرفداران ، زیرا قسمتهای کلاسیک 24/7 را پخش می کند.

مطلب پیشنهادی  بازیگر نقش اول بازیگر "نیا ریورا" در دریاچه کالیفرنیا گم نمی شود

گالری – بهترین پوسترهای علمی تخیلی در تاریخ: