آیا شما احساس نیاز ، نیاز به سرعت می کنید؟ برا خودت نگهش دار.

قوانین زیادی در TOPGUN ، مدرسه خلبانی جنگنده نیروی دریایی وجود دارد که به عنوان الهام بخش اکشن نمادین دهه 1980 عمل می کند توپ برتر با بازی تام کروز. اما یکی که واقعاً نمی خواهید بشکنید: نقل قول توپ برتر

این طبق گفته Business Insider است که با Cmdr صحبت کرده است. گای “اتوبوس” اسنودگراس ، خلبان جنگنده سابق و مربی TOPGUN. به گفته وی ، به نقل از به معنای واقعی کلمه هر خط از توپ برتر جریمه می شود:

در مرکز آموزش رزمی هوایی تاکتیکی نیروی دریایی که دهها سال قدمت دارد و معمولاً با نام TOPGUN شناخته می شود ، برای انواع تخلفات جریمه در نظر گرفته شده است. هر نقل قول از فیلم نمادین “Top Gun” در سال 1986 با بازی تام کروز به عنوان ستوان هوانورد نیروی دریایی ستوان پیت “ماوریک” میچل 5 دلار برای شما هزینه دارد.

س Ourال ما: اگر در TOPGUN باشیم ، و با دوستان خلبان جنگنده خود یک والیبال ساحلی عرق کرده و بدون لباس ترتیب دهیم ، آیا این به عنوان نقل قول از فیلم محسوب می شود؟ آیا این باعث جریمه شدن ما می شود؟ یا تا زمانی که بازی می کنیم “Playing with the Boys” از کنی لاگینز آواز نمی خوانیم حال ما خوب است؟ دقیقاً اینجا کجا سوار اتوبان به منطقه خطر می شویم؟

مطلب پیشنهادی  ران هوارد سرنوشت Aquo را دنبال کرد

اکنون تقریبا 35 ساله است ، توپ برتر همچنان سنگ محک فرهنگ پاپ است – و فقط زمانی مشهورتر خواهد شد که دنباله ای که مدتها در انتظار آن بودیم ، توپ برتر: ماوریک، سرانجام در سینماها افتتاح می شود. پس از تأخیرهای متعدد مربوط به Covid ، در حال حاضر برای اکران در 2 جولای 2021 برنامه ریزی شده است.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن تاریخ: