هنگامی که ScreenCrush هر فیلم بازی ویدیویی که از بدترین و بهترین ساخته شده را رتبه بندی می کند ، یک انتخاب # 1 مشخص وجود دارد: قاتلان عقیده، اقتباس Justin Kurzel از سری محبوب بازیهای Ubisoft درباره جنگی بی پایان در طول تاریخ بین Assassins و Templars. مسلماً گفتن هر چیزی بهترین فیلم بازی ویدیویی است که با ستایش ضعیف لعنتی است. با این وجود ، این فیلم – با بازی مایکل فاسبندر – به اندازه کافی زیبا و عجیب بود تا حداقل طعم بازی ها را به خود جلب کند.

با این حال ، این فیلم موفق نبود قاتلان عقیده حق رای دادن فیلم با همان ورود آغاز و پایان یافت. در عوض ، این ملک اکنون به یک سریال تلویزیونی تبدیل خواهد شد ، زیرا Netflix امروز اعلام کرد که در یک برنامه زنده جدید با Ubisoft همکاری می کند قاتلان عقیده سلسله. جیسون آلتمن و دانیل کرینیک از Ubisoft تهیه کنندگان اجرایی سریال هستند:

آنها همچنین این آرم متحرک انبوه را به نمایش گذاشتند:

مطلب پیشنهادی  دهکده Polynesian Disney به عنوان یک هتل با مضمون Moana تبدیل خواهد شد

در حقیقت، قاتلان عقیده همیشه بیشتر از فیلم برای تلویزیون مناسب بود. این بازی ها حماسه های گسترده ای هستند که در چندین بازه زمانی تنظیم شده اند. یک فیلم فقط می تواند فقط روی یک داستان تمرکز کند ، در حالی که یک نمایش تلویزیونی می تواند به طور بالقوه ادوار و شخصیت های مختلف را کشف کند. این می تواند هر فصل را روی یک آدمکش متفاوت بگذراند ، هر یک به همان شیوه قاتلان عقیده بازی تمرکز متفاوتی دارد ، یا می تواند آن قاتلان را با استفاده از دستگاه Animus در حال حاضر به یک هسته اصلی متصل کند که به افراد اجازه می دهد به خاطرات اجداد خود دسترسی پیدا کنند. اگر Netflix به اندازه کافی پول و کنترل خلاقانه به Ubisoft بدهد ، نتیجه نهایی می تواند بهتر از هر فیلم بازی ویدیویی باشد که از قبل ساخته شده است – از جمله قاتلان عقیده.

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: