Netflix تریلر رسمی را برای درام بعدی Gothic Midwwest منتشر کرده است شیطان تمام وقت ، بر اساس رمان برنده جایزه دونالد ری پولاک. این فیلم به کارگردانی آنتونیو کامپوس ، دو دوره از جنگ بین جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام را طی می کند. تام هلند در نقش آروین راسل ، جوانی بازی می کند که در شهر ناوکشتیف ، اوهایو با انواع شخصیت های شوم احاطه شده است. پیش پرده زیر را مشاهده کنید:

در این کلیپ بازیگران کاملاً مشهور از جمله رابرت پتینسون به عنوان واعظ فاسد ، جیسون کلارک و رایلی کئو به عنوان یک زوج مرموز و سباستین استن به عنوان یک کلانتر سنگی حضور دارند. بازیگران این بازی توسط بیل اسکارگارد ، هیلی بنت ، الیزا اسکنلن و میا واسیکوفسکا دور هم جمع می شوند. این یک جهنم بازیگران است ، مخصوصاً برای فیلمی که مستقیماً به سکوی جریان Netflix هدایت می شود. در واقع ، همه چیز در مورد شیطان تمام وقت فریاد می زند برای انتشار تئاتری گسترده. اما با وجود وضعیت فعلی سینماها در آمریکا ، این احتمال زیاد نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی  'جنگ ستارگان' پیشنهاد می کند که جدی کوئی گون جین به اسم Skywalker است

هنوز کرایه تابستانی مستقیم به نتفلیکس گارد قدیمی و غرفه بوسه 2 رکورد های جریان برای این سیستم عامل را خراب کرد. بنابراین تصمیم گیری شیطان تمام وقت موجود در سطح جهان می تواند مسیری برای حداکثر مشاهده باشد. با این حال ، این فیلم پرتره بسیار صمیمی تر از زندگی انجیلی پس از جنگ است ، بنابراین ممکن است جذابیت تجاری مشابه دو فیلم فوق را نداشته باشد. هنوز، شیطان تمام وقت به نظر خوب و خوب عمل کرده است (با برخی از کارهای لهجه حذفی توسط آقای پتینسون) ، و این باید یک دلیل کافی برای نمایش ساعت باشد.

شیطان تمام وقت در تاریخ 16 سپتامبر در سطح جهانی آغاز شد.

گالری – بهترین نمایش ها و فیلم های اصلی Netflix: