از آنجا که تولید و اکران های سنتی در طول همه گیر جهانی به تأخیر می افتد ، استودیوها در چگونگی اشتراک های خود با جهان حیله می روند. نتفلیکس اکشن جدید برادران روسو را منتشر کرد استخراج در تاریخ 24 آوریل ، و البته بسیاری از مردم آن را تماشا کردند. در اوایل این هفته ، نتفلیکس شرکت کرد توییتر برای گزارش این خبر استخراج پیش بینی می شود تنها در چهار هفته از ارائه 90 میلیون صفحه نمایش خانگی در این سیستم عامل پخش شود.

استخراج مبتنی بر رمان گرافیکی است سیوداد، توسط جو روسو ایجاد شده است. او همچنین این فیلم نامه را نوشت ، در حالی که همکار دیرینه سام هارگراوی اولین کارگردانی خود را در مورد این پروژه انجام داد. داستان پس از تایلر راک (کریس همسورث) ، یک مزدور در بازار سیاه و یک خلبان سابق هوایی ارتش استرالیا است که برای نجات فرزند یک پروردگار مواد مخدر از وضعیت گروگانگیری در بنگلادش ثبت نام کرده است. استخراج با انتقاد زیاد از منتقدین روبرو شد و عملکردهای شدید آن را تحسین کرد اما با استفاده از خشونت بیش از حد آن را مورد توجه قرار داد.

مطلب پیشنهادی  جوئل شوماخر ، مدیر "پسران گمشده" و "بتمن" ، در 80 سالگی درگذشت

چه فنجان چای شما باشد یا نه ، استخراج به احتمال زیاد بیشترین تعداد را در تاریخ انتشار فیلم Netflix جمع کرده است. بخش بزرگی از این ارتباط با این واقعیت است که تقریبا همه در حال حاضر در خانه هستند ، که از تماشای دوباره خسته شده اند دفتر برای صدمین بار هنگامی که یک فیلم اکشن با کیفیت جدید و پر انفجار روی سکو قرار می گیرد ، مانند یک تکه گوشت تازه است. و ما ، شیرهای گرسنه ، آماده هستیم که آن را بخوریم.

گالری – جالبترین ریز عکسها در Netflix: