سورپرایز ، سیدنی …

اکنون رسمی است: Neve Campbell در پنجمین دوره آتی نقش خود را به عنوان Sidney Prescott تکرار خواهد کرد جیغ بزن فیلم سینما. او برای بازگشت به آخرین دنباله به سایر بازیگران اصلی ، کورتنی کاکس و دیوید آرکت پیوست. این اولین خواهد بود جیغ بزن فیلم از سال 2011 و درگذشت کارگردان اصلی وس کریوان در سال 2015.

به جای Craven ، جیغ 5 توسط تیم معروف به رادیو سکوت هدایت می شود ، که این جمله را در مورد اخبار انتخاباتی به Bloody Disgusting ارائه داد:

داریم خودمون رو خرج می کنیم! بیان اینکه چقدر شخصیت سیدنی پرسکات عشق ما به فیلم ها را شکل داده و داشتن فرصتی برای کار با نوه واقعاً یک رویا است ، دشوار است. این فقط یک فیلم جیغ بدون Neve نخواهد بود و ما بسیار هیجان زده و مفتخر هستیم که به او در وودزبورو بپیوندیم.

كمبل گفت كه “آنها پس از صرف وقت با گفتگو با رادیو سكوت ، چنین محبت ، احترام و تحسینی نسبت به وس كریون و همه آنچه او در جیغ بزن حق رای دادن “او برای بازگشت به ” بسیار هیجان زده “بود. سه گانه اصلی فیلم ها ، ساخته شده توسط نویسنده کوین ویلیامسون با کراون ، قوانین فیلم های اسلشر را در اواسط دهه 90 به طور کامل بازنویسی می کند و موجی از وحشت فرا متنی را القا می کند. چهارمین فیلمبرداری یک دهه پس از سه فیلم اول انجام شد جیغ بزنs؛ یک spinoff تلویزیونی بعداً برای سه فصل در MTV اجرا شد.

مطلب پیشنهادی  Featurette جدید "No Time to Die" معرفی شخصیت شرور Rami Malek است

جیغ 5 قرار است در 14 ژانویه 2022 در سینماها اکران شود. انتظار می رود این فیلم بهار سال آینده در کارولینای شمالی تولید شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک تاریخ: