من در زندگی خود ده ها قطعه تفسیر را گوش داده ام و هرگز مانند آنها را نشنیده ام جهش های جدید. در آن کارگردان Josh Boone و هنرمند کتاب های طنز Bill Sienkiewicz حضور دارند که کارشان در این زمینه است جهش های جدید کمیک ها مستقیماً از فیلم بون الهام گرفته اند. به مدت 94 دقیقه ، بون در مورد کارنامه حرفه ای خود با Sienkiewicz مصاحبه کرد: نحوه ورود وی به دی سی و مارول ، سبک هنری متمایز او را الهام بخشید و کار با نویسندگان مختلف از آلن مور تا فرانک میلر چگونه بود.

در 94 دقیقه تفسیر ، آنها به طور کامل در مورد فیلمی که در آن هستند صحبت می کنند تا به طور تئوری یک بار بحث کنند – و این Sienkiewicz است که آن را ارائه می دهد ، نه Boone. او می پرسد چه اتفاقی برای افتتاحیه انیمیشنی افتاد که به خلق فیلم کمک کرد که در برش نهایی ظاهر نمی شود بون می گوید آنها “هرگز به جایی نرسیدند كه ما می خواستیم” و “شركت را مقصر می داند [they] در حال کار با بودند ، و زمانی که [they] مجبور شد این کار را انجام دهد “زیرا او را با یک محصول نهایی فرعی به دست آورد. بون می افزاید: “ما نمی خواستیم این کار را انجام دهیم ، مگر اینکه واقعاً فکر کنیم که عالی است” ، قبل از اینکه بلافاصله مکالمه را به سمت کار Sienkiewicz با فرانک میلر هدایت کنیم ، اضافه می کند.

چند کنایه مختصر دیگر از فیلم به عنوان اعتبار نهایی ارائه شده است. Sienkiewicz رویکرد محروم Boone به مواد را تحسین می کند و تماس می گیرد جهش های جدید “یک فیلم واقعا خاص و دوست داشتنی” ، و سپس بون به این دلیل که چرا دوست دارد تعقیب می کند مرد عنکبوتی 2. بy پایان تفسیر ، این دو نفر بیشتر یا بیشتر در مورد دیوید لینچ صحبت کرده اند تپه (که Sienkiewicz اقتباسی از Marvel Comics در دهه 1980 را به تصویر کشیده است) به همین ترتیب جهش های جدید، فیلمی که برای مدت زمان این چت در تلویزیون شما پخش می شود.

با مصاحبه ها مصاحبه بدی نیست. Sienkiewicz یک تصویرگر درخشان و یک داستان نویس خوب است. اگر پادکست 90 دقیقه ای در مورد حرفه او جذاب به نظر برسد ، احتمالاً از آن لذت خواهید برد. به عنوان یک تفسیر Blu-ray ، کاملا گیج کننده است – اگرچه برای این فیلم خاص ، که فاکس (تهیه کننده فیلم) و سپس دیزنی (که فاکس را خریداری کرد و سپس آن را آزاد کرد) سالها مانند فیل رفتار کرد – یا در این مورد کاملاً گیج کننده است. مورد ، خرس دیو – در اتاق.

در تابستان سال 2017 فیلمبرداری شد و تا اواخر آگوست سال 2020 در سینماها باز نشد ، یک منطقه مرده برای فیلم ها در بهترین زمان ها ، بسیار کمتر از اوضاع همه گیر جهانی. علاوه بر این تقریبا هیچ رقابتی ندارد کریستوفر نولان اصول در اوایل پاییز ، فیلم در سراسر جهان فقط 45 میلیون دلار فروش داشته است. با همه تأثیری که بر فرهنگ عامه گذاشت ، جهش های جدید همچنین ممکن است توهمی باشد که توسط یکی از قدرتهای جهش یافته شخصیتهای عنوان ایجاد شده است.

این فقط در مورد غم انگیزترین پایان تصور برای فاکس است مردان ایکس سری ، که انقلابی در نگاه مخاطبان به فیلم های ابرقهرمانی به طور کلی ، و فیلم های مارول به ویژه ، وقتی اولین مردان ایکس اولین بار در تابستان سال 2000 به نمایش درآمد. در اوج آن ، مردان ایکس یکی از بزرگترین امتیازات هالیوود بود. سرانجام ، در دو بازه زمانی کاملاً متمایز بازدید کرد ، و فاکس را قادر به ایجاد یک کراس اوور کرد که در هر دو بازیگر حضور دارد ، 2014 مردان ایکس: روزهای آینده گذشته. این فیلم تقریباً 750 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است و آن را به بزرگترین فیلم تبدیل کرده است (غیرددپول) در کل حماسه ضربه بزنید.

مانند Juggernaut بعد از اینکه تعادل خود را در بالای کوه Wundagore از دست داد ، همه چیز از آنجا برای مردان X در سراشیبی بود. بعد از روزهای گذشته، فقط بازدیدهای این مجموعه فیلم های انفرادی بود ددپول و لوگان هر فیلم با گروهی از شخصیت ها – مردان ایکس: آخرالزمان، ققنوس تاریک، و سپس جهش های جدید – به طور قابل توجهی کمتر از فیلم قبلی ساخته شده است. در حالی که مطمئنا به دلیل همه گیری سزاوار ستاره است ، جهش های جدید45 میلیون دلار در سراسر جهان کمترین مبلغ گیشه را در کل نشان می دهد مردان ایکس حق امتیاز. حتی اگر فاکس به دیزنی فروخته نشود ، که مطمئناً شخصیت های خود را در دنیای سینمایی مارول خود ادغام می کند ، این حق امتیاز نسبت به ژان گری در پایان سال مرگبارتر خواهد بود X-Men شگفت انگیز # 137

این مجموعه پیش از این در زمینه حمایت از زندگی خلاقانه بود جهش های جدید، اما فیلم خودش کاری نمی کند که این روند را معکوس کند. اعتبار آن ، شخصیت های مناسبی دارد. جهش های جوانی که همتایان کمیک مارول توسط چارلز خاویر استخدام شدند تا در دوره ای که معتقد بود مردان ایکس اصلی مرده اند ، گروه جدیدی از کارآموزان مردان ایکس را تشکیل دهند. پروفسور X M.I.A است در فیلم – در عوض New Mutants ساکنان یک مرکز پزشکی جداگانه هستند ، جایی که آنها تحت مراقبت دکتر سیسیلیا ریس (آلیس براگا) هستند ، که ادعا می کند از آنها محافظت می کند تا زمانی که قدرت خطرناک خود را کامل درک و تسلط پیدا کنند.

مطلب پیشنهادی  چه زمانی تئاترها ایمن خواهند بود؟ دکتر فاوسی می گوید شاید پایان سال 2021

بون فقط بر روی 5 عضو تیم کلاسیک New Mutants تمرکز دارد: Rahne Sinclair (Maisie Williams) ، که به یک گرگینه تبدیل می شود ، Illyana Rasputin (Anya Taylor-Joy) ، جادوگری با شمشیر جادویی و خواهر X-Man Colossus ، Sam گاتری (چارلی هیتون) ، که می تواند مانند موشک پرواز کند ، بابی دا کوستا (هنری زاگا) که به شدت داغ می شود و بیشتر اوقات در مرکز زندگی دنی مون استار (بلو هانت) است که قدرت های او حتی در ابتدای فیلم مشخص نیست.

این یکی از راه هایی است که در آن وجود دارد جهش های جدید“تصور مرکزی یک بیمارستان جهش یافته کاملاً منطقی نیست. آنها می دانند که او جهش یافته است ، اما نمی دانند قدرت او چیست؟ بعلاوه ، درک اینکه دکتر ریز به هیچ وجه فایده ای ندارد ، قرار است آهسته ما را آگاه کند ، اما از همان لحظه کاملاً مشخص است که بیمارستان وی بسیار ماهی است. او تمام بخش جهش یافته را به تنهایی اداره می کند؟ پزشکان دیگر کجا هستند؟ پرستاران کجا هستند؟ اگر او مجبور به گذراندن یک روز بیمار شود چه کسی مسئول است؟ بدیهی است که یک زندان است ، و حتی واضح تر اینکه علی رغم اشاره های مبهم به کار او برای پروفسور ایکس ، دستور کار واقعی او بسیار خطرناک تر است.

در مصاحبه ها ، بون توصیف خود را جهش های جدید همانطور که جان هیوز با استفان کینگ ملاقات می کند ، و شما می توانید خطوط گسترده ای از این تأثیرات را در این فرضیه مشاهده کنید که این پنج کودک و یک بزرگسال را به یک مکان واحد جذب می کند – و در هیولاهای وحشتناکی که از خاطرات جهش یافته برای حمله به آنها ظاهر می شود. اما بون و نویسنده همكار كینت لی هیچ كدام از تأثیرات ادبی آنها را اندازه نمی گیرند. شخصیت ها خودشان خوب هستند. و نگاه های گذرا به رابطه بین رهنه و دنی دوست داشتنی است. با توهمات شبح وار شخصیت ها و آزمایش های شیطانی دکتر ریز بیش از حد تجارت می شود تا بتوانند تمرکز مناسب را به آنها بدهند.

خواه ایده بون و لی بود یا فاکس ، جهش های جدید همچنین می خواهد هر دو روش خود را در رابطه با ارتباط آن با بقیه فیلم های X-Men. از یک طرف ، با گفتگوی زیادی ، مردان X و چند نفر از معروف ترین دشمنان آنها را ارجاع می دهد. از طرف دیگر ، بسیار جدی است که این درام نوجوان کوچک و مبتنی بر شخصیت باشد که کاملاً در این مکان قرار دارد ، باشگاه صبحانه. اگر شخصیت ها و کمیک های New Mutants را می دانید ، این اصطکاک س lotsالات زیادی را ایجاد می کند که فیلم هرگز به آنها پاسخ نمی دهد. (برقراری ارتباط جهش های جدید به دیگران مردان ایکس به عنوان مثال ، فیلم ها به این معنی است که کولوسوس در آنجا بیرون است و خواهرش در این مکان وحشتناک زندانی شده است و کاری برای جلوگیری از آن انجام نمی دهد. حتی اگر او اطمینان داشت که ایلیانا خطرناک است ، چرا فقط او را مجبور نمی کند که با مردان ایکس زندگی کند؟)

Nitpicks کنار ، اگر جهش های جدید از نظر قانونی ترسناک بود و یا واقعاً ذهن نوجوانان را در آن سنی که هورمون هایشان دیوانه می شود ، جلب می کرد ، هیچ یک از اینها مهم نبود. بون به وضوح کارهای Sienkiewicz را می پرستد. این واقعیت که او از متن تفسیر خود بهانه کرده و تمام سالاتی را که از کودکی می خواست از او بپرسد ، گواه این موضوع است. اما فراتر از بازیگران و سکته های گسترده مفهومی که از “حماسه خرس شیطان” ساخته Sienkiewicz گرفته شده است جهش های جدید کمیک ، جهش های جدیدفیلم شامل چند تصویر است که سبک بصری منحصر به فرد اکسپرسیونیستی Sienkiewicz را ضبط می کند. یک فیلم در مورد دسته ای از بچه ها که در اطراف یک بیمارستان نابجا نشسته اند ، هرگز نمی تواند اندازه پانل های پویای سیکیویچ باشد. تکان دهنده نیست ، این موضوع در مورد بحث نشده است جهش های جدیدآهنگ تفسیر یا.

گالری – هر فیلم مردان ایکس ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: