ثبت نشده جمع شدن این فیلم مدتها طول کشیده است ، داستان خلقت آن تقریباً به قدمت یکی از افسانه هایی است که ناتان دریک را به جستجوی مقادیر باستانی در جستجوی اشیا بی ارزش می کشاند. این پروژه از طریق یک کارگردان و ستاره یکی پس از دیگری بازی می کند. دیوید او. راسل و مارك والبرگ یك تیم اولیه بودند و بعداً رال با شاون لوی و سپس دان تراختنبرگ جایگزین شد.

اکنون سرانجام دوربین ها روی فیلم غلت می خورند و دسته دیگری از افراد نیز درگیر آن هستند. زهرروبن فلیشر ، کارگردانی تام هالند را به عنوان نسخه جوان ناتان بر عهده دارد. این هفته آنها حتی از نولان نورث بازدید کردند ، بازیگری که به دلیل ارائه صدای Drake در هر بازی از حق رای دادن شناخته شده است. Uncharted: Drake’s Fortune از طریق جدیدترین Uncharted 4: A Thief’s End.

نورث عکسهای مختلفی از این مجموعه منتشر کرد ، از جمله یک عکس از خودش در کنار هالند در یک ساحل ، و دو عکس از آنها بسیار ثبت نشده به دنبال لوازم جانبی ، یک مصنوعات نگین دار پیچیده به نوعی پازل در زمین ، همراه با یک کتاب سخت و گیر افتاده گیر کرده است. نورث همچنین نوشت که از داشتن هلند در “ادامه میراث دریک” در فیلم “افتخار” است:

مطلب پیشنهادی  جنگ ستارگان نشان می دهد که چگونه استادان جدی از رعد و برق نیرو جلوگیری می کنند

در مورد خلاصه داستان مفصلی وجود نداشته است ثبت نشده هنوز فیلم ، اما ما می دانیم که این فیلم پیش درآمد مجموعه بازی ها است ، با هلند به عنوان ناتان دریک جوان ، و مارك والبرگ – كه قصد داشت در آن زمان نقش Drake را بازی كند – مربی خود Sully را بازی خواهد كرد. در این فیلم آنتونیو باندراس و سوفیا تیلور علی نیز بازی می کنند.

ثبت نشده قرار است در 16 ژوئیه 2021 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی که همیشه ساخته شده است ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: