اگر فرزندان كوچكی در خانه دارید ، نیازی به من نیست كه آن را به شما بگویم منجمد II اکنون در دیزنی + موجود است. اگر فرزندان كوچكی در خانه دارید ، از قبل می دانید. اگر فرزندان كوچكی در خانه دارید ، پنج بار آن را تماشا كرده اید. (50 بار؟) من از استراحت آخر هفته از آرندلل آنقدر ناامید شدم که وقتی بچه هایم التماس کردند که تماشا کنند منجمد II با این حال دوباره ، من آنها را به تماشای صحبت کردم ماشین 3 بجای. این کجاست من سر در حال حاضر

وقتی درباره این وضعیت توییت کردم ، کسی به جز صدای خود اولاف ، جاش گاد ، در ذکر من ظاهر نشد که مرا در توییتر اذیت کنید. این خنده دار بود این همانطور که امروز دیزنی اولین “خانه با اولاف” را رونمایی کرد ، در حال چرخش مستقیم است کوتاه. این سری جدید منجمد شلوارک – بله ، تعداد بیشتری از آنها وجود دارد – کاملاً تحت قرنطینه کروناویروس ساخته شده اند. فیلم اول “سرگرمی با برف” توسط هیروم اسوند ساخته شد و از خانه اش توسط خود گاد صداگذاری شد.

مطلب پیشنهادی  همه چیز تازه در ماه ژوئیه در دیزنی پلاس

این کلیپ بسیار زیبا (و بسیار کوتاه) آن را در اینجا تماشا کنید:

صفحه رسمی فیس بوک دیزنی انیمیشن می گوید که فردا (سه شنبه) برای یک فیلم کوتاه “در خانه با اولاف” دوباره برگردید ، بنابراین خواهیم دید که تعداد بیشتری از اینها را بدست می آوریم – و چند بار دخترانم خواستار این هستند که تماشا کنند قبل از اینکه واضح شوم. دیوانه کردن بیش از / زیر 15 بار است. شرط های خود را هم اکنون بگذارید!

پدر و مادر قوی باشید. شما این را دارید. داری خیلی خوب انجام میدهی! این آسان نیست. اما قول می دهم: شما می توانید این کار را انجام دهید منجمد II از نو. آهنگ ها در واقع بسیار خوب هستند.

گالری – بهترین لباس برای تماشای همین حالا در دیزنی +: