در حال حاضر آمریکا اشتهای سیری ناپذیر برای همه چیز دارد ببر پادشاه، سری واقعیت Netflix بسیار مورد بحث در مورد صاحب باغ وحش خصوصی جو اگزوتیک و طرح ادعای او برای کشتن یک صاحب باغ وحش رقیب است. شاید آمریکا در حال حاضر اشتهای زیادی برای آن داشته باشد هر چیزی که ذهن آنها را از coronavirus خاموش می کند ، اما با این وجود ببر پادشاه از آن زمان ثابت شده است که محبوب ترین سری واقعیت Netflix است ساختن یک قاتل. ساعت ها بعد از شنیدن این خبر که Netflix ممکن است در این هفته یک قسمت جایزه نمایش را اضافه کند ، این خبر به دست می آید که کانال دیگری در حال آماده سازی “دنباله” خود برای نمایش است.

این می تواند Investaction Discovery باشد که به زودی سریال های خود را با عنوان منتشر می کند تحقیق در دنیای عجیب جو عجیب و غریب. در یک بیانیه مطبوعاتی ، ID قول می دهد که این نمایش …

تحقیقاتی که شما نتوانستید از آن مطلع شوید ، پرده از اسرار تنها جو می داند ، فیلم های اختصاصی که هرگز نشان داده نشده است و جستجو برای پاسخ به یک سؤالی که هر فرد در آمریکا در حال حاضر از خود می پرسد ، این است: اگرچه او آن را انکار کرده است ، اما کارول است. بسکین مسئول ناپدید شدن شوهرش ، دون لوییس است؟

با توجه به پایان دادن به ببر پادشاه، اگر شما هنوز آن را خراب نکردیم ، از بین نمی بریم ، به نظر می رسد … عجیب است که تئوری های مداوم جو اگزوتیک راجع به کارول باسکین تلقی کنیم. (مطابق با تنوع، نمایش “از منظر جو اگزوتیک گفته خواهد شد زیرا سؤالاتی را مطرح می کند ، از جمله اینکه آیا باسکین ناپدید شده لوئیس را برای کنترل املاک خود محو کرده است.”) ببر پادشاه به اندازه هر کس دیگری ، و ما بیشتر از دنیای جو اگزوتیک بیرون آمده ایم ، اما این توضیحات با توجه به نتیجه گیری نمایش ، ابرو است. انتظار می رود این سری محدود بعداً در سال 2020 از Invest Investco Discovery پخش شود.

مطلب پیشنهادی  بعد از مرگ جورج فلوید ، 4 قسمت از بروکلین نود و نه حذف شد

گالری – اعتیاد آورترین سریال های واقعیت در Netflix: