او قول داد که هیچ چیز تمام نشده است. و حق داشت

که در مورتال کمبتتلاش برای گسترش هرچه بیشتر شخصیت های معروف فیلم خشن در بازی خود ، آنها اعلام کرده اند که جدیدترین دسته از مبارزان اضافی که به Mortal Kombat 11 Ultimate شامل جان رمبو با بازی سیلوستر استالونه است.

اعلام خبر PlayStation ادعا می کند که این بازی “کاملاً به نظر Rambo نگاه می کند خون اول“و این که نسخه این شخصیت” و همچنین دنباله های بعدی “از آن فیلم الهام گرفته است.” (این مسلسل عظیم را با کمربند پر از گلوله توضیح می دهد ؛ این از آنجا ناشی می شود Rambo: First Blood Part II نه از خون اول.) و ، بله ، سیلوستر استالونه صدای رمبو را فراهم می کند. اعلامیه می گوید کمبت تیم “سخت کار کرد تا اطمینان حاصل کند که هر خط گفتگویی با Rambo که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند درست باشد.” من امیدوارم که این بدان معنی باشد که پس از ضرب و شتم Sub-Zero ، شما می توانید یک مونولوگ طولانی ، پر سر و صدا و پر از اشک راجع به وحشت جنگ را ارائه دهید.

مطلب پیشنهادی  AMC تا زمانی که فیلم های جدیدی برای نمایش نداشته باشد ، تئاترهایش را بازگشایی نخواهد کرد

در اینجا تریلری است که Rambo را برای آن اعلام کرده است Mortal Kombat 11 Ultimate:

این سورئال است. این شبیه Rambo است (قطعاً بیشتر شبیه است قسمت اول خون دوم Rambo برای من ، اما هر چیزی که باشد) با نینجاهای بازی ویدیویی مبارزه می کند. و این می تواند سورئال تر شود ، از سال مورتال کامبت 11 فهرست از قبل شامل Arnold Schwarzenegger’s Terminator است. این بدان معناست که اکنون می توانید یکی از نبردهای رویایی طرفداران اکشن را ایجاد کنید مورتال کمبت فرم. (RoboCop در آنجا نیز برای اندازه گیری خوب ، در صورتی که بخواهید هر سال 1980 اقدام تایتان را با یکدیگر انجام دهید.)

Mortal Kombat 11 Ultimate از 17 نوامبر در فروشگاه PlayStation از طریق وب و کنسول و همچنین خرده فروشان دیگر به صورت جهانی در دسترس خواهد بود. پیش سفارش ها از 15 اکتبر در دسترس خواهند بود.

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: