همانطور که جهان برای آخرین حضور دانیل کریگ در نقش جیمز باند ، تیم خلاق آماده می شود وقت مرگ نیست اشاره کرده است که شرور این فیلم بزرگترین و بدترین فیلم تاریخ فرانچایز خواهد بود. رامی ملک نقش Safin را به تصویر می کشد ، کاری که کارگردانی کری فوکوناگا بیشتر از یک شرور فیلم جاسوسی عنوان یک شرور ترسناک را توصیف کرده است. به عبارت دیگر ، او بسیار ترسناک تر از شرورهای باند است که قبلاً دیده ایم.

وقتی وارد قلمرو Christoph Waltz / Blofeld شدیم ، دیگر نمی توانید کوچک شوید. ما باید بزرگتر فکر می کردیم ، “گفت فوکوناگا به GQ “این روی حیله و تزویر است زیرا شما نمی خواهید یک ابر شرور کلیشه ای بسازید ، اما شما باید کسی را بسازید که نه تنها برای باند و افرادی که او دوست دارد بلکه برای کل جهان تهدیدآمیز است.”

ملک هنگام پذیرفتن این نقش از کفش های غول پیکری که پر می کرد آگاه بود. “این یک فیلم 007 است ، مرد. آنها بخشی از تاریخ سینمایی ما هستند. ” GQ مشخصات. “فرصتی برای رفتن پا به پنجه ، رو در رو با دانیل و دادن همه آنها را به من می دهد؟ این چیزی است که من به اندازه بزرگش نگاه خواهم کرد. “

مطلب پیشنهادی  دهکده Polynesian Disney به عنوان یک هتل با مضمون Moana تبدیل خواهد شد

طی چند ماه گذشته ، هواداران شایعه وحشیانه ای درباره نقش ملک در صفین منتشر کردند و حدس زدند که وی ممکن است خود را به عنوان دکتر بدنام مشهور کند. آنچه از این فیلم انتظار دارید ، هنگام تماشای فیلم شوکه خواهید شد. من هیچ سوختی به آن آتش اضافه نخواهم کرد. ” این یک پاسخ محرمانه است ، اما پاسخی که انتظار برای این فیلم پرفروش را افزایش می دهد.

وقت مرگ نیست به دلیل Covid-19 یک سال به عقب رانده شد. در حال حاضر ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این فیلم از 2 آوریل 2021 به سینماها بیاید.

گالری – هر فیلم جیمز باند از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: