به خاطر نمی آورم آخرین باری که یک سری انیمیشن را دیده ام که کاملاً جلوه یک کتاب کمیک را گرفته است. آمازون نخست نخست شکست ناپذیر بر اساس کمیکی به همین نام توسط نویسنده رابرت کرکمن ساخته شده است – مشهور به عنوان خالق مشترک مرده متحرک – و هنرمندان کوری واکر (که خلاقیت مشترک داشت شکست ناپذیر و هفت شماره اول را ترسیم کرد) و رایان اوتلی (که مسئولیت واکر را بر عهده گرفت و کتاب را برای 14 سال آینده تصویرگری کرد). این نمایش ، ساخته شده توسط کرکمن ، واقعاً ظاهر و احساس آن را میخکوب می کند شکست ناپذیر کمیک – درست تا خشونت شدید در میان ابرقهرمانان رنگارنگ.

اولین تیزر نمایش به عنوان بخشی از برنامه طنز مجازی نیویورک این آخر هفته شروع به کار کرد. در زیر آن را تماشا کنید:

این مرده متحرکاستیون یون به عنوان صدای شکست ناپذیر و J.K. سیمونز به عنوان صدای پدرش ، اومنی من. در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

Invincible از خالق The Walking Dead ، رابرت کرکمن ، و براساس کمیک Skybound / Image به همین نام توسط Kirkman ، Cory Walker و Ryan Ottley ، یک ابرقهرمان متحرک بزرگسال است که حول مارک گریسون هفده ساله (استیون یون) ) ، که دقیقاً مانند هر پسر دیگری در سن و سال خود است – با این تفاوت که پدرش قدرتمندترین ابرقهرمان سیاره ، Omni-Man (JK Simmons) است. اما مارک همانطور که قدرت خود را توسعه می دهد ، متوجه می شود که میراث پدرش ممکن است آنطور که به نظر می رسد قهرمانانه نباشد.

شکست ناپذیر اولین بار در سال 2021 در Amazon Prime Video آغاز به کار خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در دیسنی پلاس در ماه نوامبر

گالری – بهترین های کمیک بوک که از مارول یا دی سی نمی آیند: