بالاخره فردی نمرده است.

بازیگران سریال های موفق Netflix چیزهای غریبه رابرت انگلوند – که بیشتر نسل طرفداران وحشت او را به عنوان مردی که فردی کروگر را مجسم می کند – شناخته شده است) برای چهارمین فصل آینده خود اضافه می کند.

این یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​(یا حداقل یک اتاق دیگ بخار شبح وار) برای Englund و است چیزهای غریبه، که همه نشانه های خود را از فیلم های علمی-تخیلی و ترسناک و تلویزیونی دهه 1980 گرفته است – مانند سالهای اخیر کابوس در خیابان علم حق رای دادن که از سال 1984 تا 1994 هفت فیلم را بیرون کشید ، همه با انگلوند به عنوان قاتل بدنام کودک شبح انتقام جویانه فردی کروگر را تبدیل کرد.

بدیهی است که انگلوند در این فیلم فردی را بازی نخواهد کرد چیزهای غریبه. مطابق با هفتگی سرگرمی، شخصیت وی “ویکتور کریل ، توصیف شده به عنوان … یک مرد آشفته و مرعوب است که به دلیل قتل عام در دهه 1950 در یک بیمارستان روانی زندانی است.” برای پسری مثل Englund با تجربه چندین فیلم ترسناک ، خیلی زیاد به نظر نمی رسد.

مطلب پیشنهادی  یک کمدی ترسناک Blumhouse Bodyswap

سایر موارد جدید اضافه شده به چیزهای غریبه بازیگران شامل گرگ و میشجیمی کمبل بوور ، بازی تاج و تخت‘تام ولشیها ، WestworldSherman Augustus ، و گلدبرگ ها‘Mason Dye. اگرچه با توجه به موضوع نمایش ، Englund بسیار بزرگترین نام این گروه است. جالب است که ببینیم او چگونه در دنیای هاوکینز و اطراف آن شبح وار جا می گیرد.

به دنبال وقفه ای کوتاه در فیلمبرداری به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، تولید در حال انجام است چیزهای غریبه 4 دوباره در جریان است. در حال حاضر ، فصل جدید تاریخ رسمی رسمی ندارد.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک تاریخ: