یکی دیگر از فیلم های بزرگ ، کنار گذاشتن کلاً از سالن های نمایش و رفتن مستقیم به جریان است. جادوگراندر ابتدا قرار بود در تاریخ 9 اکتبر سال 2020 از کارگردان Robert Zemeckis و براساس کتاب مشهور Roald Dahl در سینماها اکران شود. اوایل تابستان امسال ، برادران وارنر فیلم را به تاریخ نامشخصی در سال 2021 هل داد. اکنون ، در با تعجب ، این فیلم در عوض در سرویس پخش جریانی جدید Warners ، HBO Max – آغاز خواهد شد و چند هفته دیگر اکران می شود.

جادوگران اکنون در 22 اکتبر آغاز به کار خواهد کرد ، و در این ماه یک فیلم مهم سینمای هالووین به سایت می دهد. داستان در مورد پسری بود که گروهی از جادوگران را کشف می کند ، قبلاً در سال 1990 به یک فیلم تبدیل شده بود. آن نسخه با بازی آنجلیکا هاستون و توسط نیکلاس روگ کارگردانی شد. ستاره های Zemeckis ‘Anne Hathaway’ و Octavia Spencer هستند. بیشتر ، از طریق هالیوود ریپورتر:

این فیلم به عنوان تصور دوباره داستان دال برای مخاطبان مدرن توصیف شده است و طبق گفته استودیو ، یک داستان “طنز آمیز و دلچسب از پسری یتیم جوان است که در اواخر سال 1967 ، برای زندگی با مادربزرگ دوست داشتنی اش در روستای آلاباما می رود. شهر دموپولیس. در حالی که پسر و مادربزرگش با برخی از جادوگران فریبنده فریبنده اما کاملاً شیطانی روبرو می شوند ، وی با خردمندی قهرمان جوان ما را به یک استراحتگاه ساحلی مجلل سوت می زند. متأسفانه ، آنها دقیقاً در همان زمان که Grand High Witch جهان نزدیکان خود را از سراسر جهان – مخفی – برای انجام برنامه های پلید خود جمع کرده است ، می رسند.

واقعیت این است که فیلم مستقیماً به HBO Max می رود و مثلاً به یک عنوان برتر VOD تبدیل می شود مولان یا تور جهانی ترولز تا حدودی تعجب آور است. این در ابتدا قرار بود یکی از عناوین بزرگ استودیوی پاییز سال 2020 باشد و اکنون پس از چند هفته ناگهان در جریان قرار می گیرد. این مطمئناً به برخی گمانه زنی ها در مورد کیفیت فیلم دامن می زند. امیدواریم که نادرست باشد خیلی خوب است که یک فیلم بزرگ و بزرگ دیگر برای هالووین در HBO Max داشته باشید.

مطلب پیشنهادی  Neve Campbell می گوید که او در حال "مکالمه" درباره "جیغ 5" است

این پیش پرده فیلم است:

گالری – هر فیلم F CinemaScore ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: