خوب ، چندی پیش می بینیم F9: حماسه سریع، که قرار بود در تاریخ 22 ماه مه در سینماها افتتاح شود ، اما اکنون به دلیل نگرانی های عروق کرونر تقریبا یک سال به تأخیر می افتد. اما اگر به دلایل بیشتری برای امیدوار کردن به آینده ای پر از فیلم های اکشن و مضحک ، فیزیکی شکسته نیاز دارید ، این هم وجود دارد: The Rock می گوید که وجود خواهد داشت همچنین یک فیلم دیگر با بازی هابز و شاو است که اسپینوف خود را از فیلم اصلی دریافت کرد سریع و خشن حق رای دادن در تابستان گذشته.

وی جزئیات را در طی یک پرسش و پاسخ در حساب اینستاگرام خود تأیید کرد و گفت …

ما در حال تهیه فیلم بعدی هستیم ، فیلم بعدی [Hobbs & Shaw] فیلم ، و من از آن بسیار هیجان زده ام … همین حالا باید خلاقیت را بفهمم و مسیری را که می خواهیم پیش برویم.

هابز و شاو بازیگران داوین جانسون و جیسون استاتهام در سراسر جهان 760 میلیون دلار بدست آوردند و این را تبدیل به چهارمین فیلم بزرگ در حق رای دادن خشمگین 7، سرنوشت خشمگینو سریع و خشن 6 (به این ترتیب) خود فیلم خوب بود؛ نه به خوبی به عنوان بهترین سریع و خشن فیلم ها ، اما با شیمی دوست کافی برای ادامه آن وجود دارد. این بیش از بهانه ای نیست که جانسون و استاتهام برای این کار مشاجره کنند ، اما این چیزی است که آنها مشاجره کنند.

مطلب پیشنهادی  کارگردان پرندگان طعمه می خواهد هارلی / سم عاشقانه پیچک Ivy در Sequel

هنوز هم بهترین مکان برای هابز و شاو احساس می شود که به مکان اصلی برگردند سریع و خشن حق رای دادن ، به ویژه اگر قرار باشد با نتیجه نهایی (و اکنون با تأخیر) نتیجه گیری شود سریع 10. اما بیشتر در حال حاضر ما فقط فیلم های بیشتری می خواهیم ، هر فیلم ها. فیلم ها را به خاطر می آورید؟ مرد ، آنها باحال بودند.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم در تاریخ: