دو هفته پیش ، کمیک کن می خواست با حقیقت مقابله کند ، این که برگزاری یک کنوانسیون غول پیکر که ده ها هزار نفر از اقصی نقاط جهان را در وسط یک بیماری همه گیر جهانی گرد هم می آورد یک ایده وحشتناک است – اگر نه کاملاً غیرممکن است. با توجه به محدودیت های سفر و سفارشات قفل محلی. امروز ، آنها واقعیت را پذیرفتند. آنها در وب سایت رسمی خود اعلام کردند که طنز 2020 سان دیگو به طور رسمی لغو می شود.

این اولین بار در تاریخ 50 سال گذشته است که این نمایشگاه خاتمه یافته است. (رویداد WonderCon که قبلاً به تعویق افتاده بود ، اکنون نیز لغو شده است.) موارد دیگر از اعلامیه آنها:

با درک اینکه تعداد بیشماری از حاضران هر ساله برای کنوانسیون های آن صرفه جویی می کنند و برنامه ریزی می کنند و چه تعداد از غرفه داران و ذینفعان برای بخش عمده ای از معیشت خود به رویدادهای آن اعتماد می کنند ، امیدوار بودند که این تصمیم را به تأخیر بیاندازند تا پیش بینی کنند که نگرانی های COVID-19 ممکن است تا تابستان کاهش یابد. نظارت مستمر در مورد مشاوره بهداشت و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا این مسئله را روشن ساخته است که نمی توان با برنامه ریزی های امسال امنی را پیش برد.

مقامات رسمی در کالیفرنیا به تازگی صحبت کرده اند که چگونه ممکن است تا زمانی که درمان های موفقیت آمیز یا واکسن های ضد ویروس کروناویو پیدا نشود ، تجمعات گسترده مانند Comic-Con محتمل تر نخواهد شد. جدول زمانی تقریبی آنها حاکی از این است که تا سال 2021 نباید انتظار داشت این نوع اجتماعات (حداقل در کالیفرنیا) باشد. و در حال حاضر ، آن برنامه Comic-Con است: بازگشت به سن دیگو در 22 تا 25 ژوئیه 2021.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در دیزنی پلاس در ماه سپتامبر

با این حال ، این یک ضرر بزرگ است – هم برای هواداران که در تمام طول سال مشتاقانه Comic-Con هستند ، به خرده فروشانی که محصولات خود را در این کنوانسیون می فروشند ، به شرکت های طنز و فیلم هایی که صفحات محتوای آینده خود را تبلیغ می کنند ، به اقتصاد محلی می پردازند. از همه بازدید کنندگان سالانه امیدوارم همه میکند بازگشت به سال 2021.

گالری – نحوه تغییر MCU طنزهای Marvel برای همیشه لطفا برای: