در این روزها که به الگویی بسیار آشنا تبدیل شده است ، یک دیگر در حال انتشار تئاتر مورد نظر خود است و در عوض مستقیم به VOD می رود. !، داستان مبدأ متحرک از انواع شخصیت های اسکو بی دوو حق رای دادن ، قرار بود در تاریخ 15 مه باز شود و فیلم اراده در واقع در تاریخ 15 ماه مه در دسترس خواهد بود – اما در صورت تقاضا در خانه برتر خواهد شد.

ان سارنوف ، رئیس برادران وارنر ، در بیانیه ای گفت: “در حالی که همه ما مشتاق هستیم که بتوانیم بار دیگر فیلم های خود را در سینماها به نمایش بگذاریم ، ما در حال مرور زمان های جدید و بی سابقه ای هستیم که خواستار تفکر خلاق و سازگاری در نحوه توزیع ما هستیم. محتوا. ما می دانیم که طرفداران مشتاق دیدن هستند ! و ما خوشحالیم که می توانیم این فیلم خوب را برای خانواده ها ارائه دهیم تا در حالی که در خانه هستند کنار هم لذت ببرند. هزینه این فیلم برای اجاره 48 ساعته 19/99 دلار یا برای خرید دائمی آن 24/99 دلار است.

این خبر بر روی پاشنه های جهانی است که از تئاترها دور می شوند تا منتشر شوند تور جهانی ترولز مستقیم به فیلم خانگی. استودیو هیچ شماره و ارقام مالی منتشر نکرد ، اما آنها ادعا کردند که این بزرگترین روز افتتاحیه و افتتاح آخر هفته برای انتشار VOD تا کنون است. بنابراین چرا برخی از فیلم ها به فیلم می روند و برخی با تأخیر مواجه می شوند؟ همه چیز مربوط به اقتصاد است. برخی از فیلم ها برای جبران سرمایه گذاری خود در فیلم خانگی بسیار بزرگ هستند. برای جبران تمام درآمد از دست رفته ، این نسخه های اولیه VOD تقریباً با قیمت 20 دلار همراه هستند. برای توجیه اکثر بینندگان این هزینه ، یک فیلم باید توسط اعضای مختلف یک خانواده تماشا شود – به همین دلیل مسیر VOD باعث حس بیشتر می شود تور جهانی ترولز و اکنون !، زیرا خانواده ها قصد دارند آنها را با هم تماشا کنند. (یا شاید والدین فقط مایل به پرداخت حق بیمه باشند تا فرزندانشان به مدت 90 دقیقه بی سر و صدا بنشینند.)

مطلب پیشنهادی  اتومبیل "سریع و خشمگین" وین دیزل در حال گرفتن مجموعه LEGO خود است

این تریلر برای !

و در اینجا خلاصه نویسی رسمی است:

اولین ماجراجویی تمام قد Scooby-Doo متحرک برای صفحه نمایش بزرگ ، داستان های پیش از این از ریشه های Scooby-Doo و بزرگترین رمز و راز در حرفه Mystery Inc. “SCOOB!” نیست. فاش می کند که چگونه دوستان مادام العمر Scooby و Shaggy برای اولین بار ملاقات کردند و چگونه با کارآگاهان جوان فرد ، Velma و Daphne پیوستند تا شرکت معروف Mystery Inc را تشکیل دهند. حال ، با وجود صدها مورد حل شده و ماجراهای مشترک ، Scooby و باند با بزرگترین ، چالش برانگیزترین رمز و راز خود روبرو هستند. همیشه: نقشه ای برای رها کردن سگ ارواح سربروس بر جهان. هنگامی که آنها برای متوقف کردن این “dogpocalypse جهانی” تلاش می کنند ، این باند کشف می کند که Scooby دارای میراث مخفی و سرنوشت حماسی بزرگتر از آن است که هر کسی تصور کند.

آیا 20 دلار برای تماشای پرداخت می کنید یا (25 دلار برای خرید) الف اسکو بی دوو فیلم سینما؟ من فکر می کنم این خیلی بیشتر از هزینه نسخه جدید Blu-ray نیست. سپس دوباره ، آنهایی که تمایل دارند با ویژگیهای ویژه ای همراه شوند. بعد دوباره از نوهمه ما در خانه و نیاز به دام افتاده ایم چیزی به تماشای.

گالری – فیلم های بیشتری که زودتر منتشر شد VOD: