برخی از اعضای اصلی خلاق از آخرین ورود به سیستم بریده شده اند کشتار اره برقی تگزاس حق امتیاز. فیلم بعدی در حق رای دادن – که به عنوان دنباله ای از فیلم کلاسیک سال 1974 به کارگردانی Tobe Hooper طراحی شده بود – به تازگی تصویربرداری در بلغارستان آغاز شد. اکنون ، در هر مهلت ، پس از گذشت تنها یک هفته از تولید ، مدیران آن به دلیل “اختلافات خلاقانه” با تولید کنندگان در Legendary Pictures جایگزین شده اند.

کارگردانان مورد نظر اندی و رایان توهیل خواهند بود که اکنون در خارج از خانه هستند ، به همراه تمام فیلم هایی که در آن هفته اول تولید فیلمبرداری شده اند. آنها جایگزین شده اند Tejano فیلمساز دیوید بلو گارسیا. موارد بیشتر ، از طریق مهلت:

منابع گفتند که تغییر ناگهانی در طی 48 ساعت گذشته انجام شده است ، زیرا سرمایه دار Legendary به آنچه می دید ، جرقه نمی زد. بنابراین گارسیا دوباره از ابتدا تیراندازی می کند. این فیلم به ریشه های ساخت هوپر و کیم هنکل باز می گردد که یکی از ترسناک ترین فیلم های دوران خود محسوب می شد ، حتی اگر بیشتر پخش کننده ها دلالت داشتند و نمایش داده نمی شدند. فیلم امروز Leatherface را برای زندگی جدید به زندگی وحشتناک باز می گرداند.

این نهمین فیلم در جشنواره خواهد بود اره برقی تگزاس حق امتیاز. هوپر دو فیلم اول را کارگردانی کرد که پس از آن دو دنباله دیگر و سپس راه اندازی مجدد موفق (قتل عام اره برقی تگزاس) در سال 2003 و یک prequel و سپس دو فیلم دیگر (اره برقی تگزاس 3D و چرم) در طول استمرار سری اصلی تنظیم شود. مهم نیست که آنها چه زمانی تنظیم شده اند یا کدام یک از جدول زمانی در آن قرار دارند ، آنها در مورد یک پسر با قتل عام اره برقی هستند. واقعاً باعث تعجب شما می شود: هنگامی که این دستورات راهپیمایی شما هستند ، چه نوع “تفاوتهای خلاقانه” می تواند وجود داشته باشد؟

مطلب پیشنهادی  تماشای Horror Villain Jason Voorhees را به صورت خنده دار "بپوشید ماسک" PSA

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک در تاریخ: