مجموعه اتومبیل ها و کامیون های Shaquille O’Neal در یک مجموعه انیمیشن جدید با عنوان بچه ها مورد توجه قرار خواهد گرفت. گاراژ Shaq. مطابق با هالیوود ریپورتر، نمایش اکشن ماجراجویی مجموعه وسیعی از وسایل نقلیه Shaq را به عنوان شخصیت های رنگارنگ ، با مهارت های خاص مانند “سبک های موسیقی ، Shaq Fu و تسلط آنها بر زبان فوق سری اسقاقانی و شقریشن” به تصویر می کشد.

O’Neal صدای وسیله نقلیه اصلی را به نام Big Diesel صدا می کند. او همچنین به یک سرمایه گذار در شرکت مدیریت جهانی برند Genius Brands تبدیل خواهد شد که به عنوان مدیر اجرایی تولید سریال در کنار PRP و ABG Entertainment همکاری می کند. آه ، و فقط یک سر بالا – سبک انیمیشن بسیار شبیه به Pixar است ماشین ها حق امتیاز.

اونیل در بیانیه ای گفت: “ما قصد داریم شگفت انگیزترین و فریب خورده ای از وسایل نقلیه را كه فقط در گاراژ من یافت می شوند به نمایش بگذاریم.” “همه آنها بزرگتر از شخصیتهای زندگی ، بزرگتر از مأموریتهای زندگی و البته بزرگتر از سیستم های صوتی زندگی خواهند بود … این یک نمایش کودکانه خواهد بود که فراگیر بودن را برای همه برجسته می کند.”

مطلب پیشنهادی  LEGO در حال ساخت Ultimate ‘Ghostbusters’ Ecto-1 است

اندی هیوارد رئیس هیئت مدیره Genius Brands هیجان خود را برای ابراز داشت گاراژ Shaq تا تنوع را در “داستان سرایی هدفمند” خود بگنجاند. گفت Heyward: “این یک نمایش خاص است که هر دکمه – موسیقی ، ماجراجویی ، شوخ طبعی و پیام های غرورآفرین مثبت را برای بچه ها لمس می کند.”

گاراژ Shaq به Netflix که بعداً تلاش کرده است بخش انیمیشن خود را تقویت کند ، نخواهد آمد. در واقع ، به هیچ یک از غول های جریان منتقل نخواهد شد. بلکه این سریال برای اولین بار در دیجیتال رایگان ارائه می شود کانال کارتون! ، که در ماه ژوئن راه اندازی شد. اگرچه هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد ، اما می توان انتظار داشت که شاهد آن باشیم گاراژ Shaq زمانی در اوایل سال 2022.

گالری – بهترین مجموعه تلویزیونی انیمیشن تمام دوران: