اولین تیزر برای رابرت رودریگز ما می توانیم قهرمان باشیم دارای انرژی جدی میراث است. برای ابرقهرمانی Netflix جدیدش ، او به 2005 بازگشت ماجراهای شارکبوی و لاواگیرل – که اکنون بخشی از گروه قهرمانان بزرگسالی هستند که ربوده می شوند ، و این باعث می شود که بچه های آنها تنها کسانی باشند که می توانند آنها و بقیه جهان را نجات دهند.

این تقریباً رئوس طرح دقیق رودریگز است بچه های جاسوس، اما اکنون با ابرقهرمانان بچه به جای بچه های جاسوسی. این تیزر قطعاً همان سبک بصری رنگارنگ را دارد Sharkboy و Lavagirl (اگرچه به صورت سه بعدی مانند آن نیست). در زیر آن را تماشا کنید:

این لاواگیرل اصلی است ، تیلور دولی ، در نقش خود. (Sharkboy اصلی ، تیلور لاوتنر ، دیگر به اینجا برنگشت ما می توانیم قهرمان باشیم؛ سهم وی اکنون توسط JJ Dashnaw بازی می شود.) در اینجا خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

وقتی مهاجمان بیگانه ابرقهرمانان زمین را می ربایند ، بچه هایشان را به خانه امن دولت می رسانند. اما هوشمندانه بین میسی مورنو (یایا گاسلین) برای نجات پدر ابرقهرمانش ، مارکوس مورنو (پدرو پاسکال) در هیچ کاری متوقف نخواهد شد. میسی برای فرار از پرستار بچه مرموز دولتشان ، خانم گرانادا (پریانکا چوپرا جوناس) با بقیه superkids همکاری می کند. اگر آنها قصد دارند والدین خود را نجات دهند ، باید با استفاده از قدرت فردی خود – از انعطاف پذیری تا کنترل زمان تا پیش بینی آینده – با هم کار کنند و یک تیم خارج از این جهان را تشکیل دهند.

ما می توانیم قهرمان باشیم اولین بار در Netflix در تاریخ 1 ژانویه 2021 برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی  مل گیبسون در حال کار بر روی دنباله 'Passion of the Christ' است

گالری – ترسناک ترین فیلم های کودکان در تاریخ: