شاید شما در مورد آخرین تهدید برای ملت ما شنیده باشید. نه ، کروناویروس نیست. این بود آخر آخرین تهدید برای ملت ما. مورد جدید “شاخ قتل” است ، “حشره غول آسیا ، با نیش که می تواند برای برخی از مردم کشنده باشد” و اکنون به ساحل ما رسیده است. لایک ها

چرا اینو بهت میگم؟ زیرا ، مانند بسیاری از جنبه های زندگی ، سیمپسونها به نظر می رسد که آن را پیش بینی کرده است – در همان اپیزودی که kinda sorta coronavirus را پیش بینی کرد. قبلاً در مورد آن قسمت صحبت کرده ایم؛ این فصل 4 است “Marge in Chains”. در ماه فوریه ، هنگامی که coronavirus تازه شروع به ایجاد موج در ایالات متحده کرده بود ، سیمپسونها هواداران شباهت زیادی به این نمایش داشتند ، هنگامی که “آنفولانزای اوزاکا” پس از سفر میکروب به آمریکا در داخل جعبه محصولات تولیدی در ژاپن ، در اسپرینگفیلد باد می شود.

تفاوت های زیادی بین آنفولانزای اوساکا و کرونا ویروس وجود دارد – تا به امروز ، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه بیمار کسی را از بسته هایی که از خارج از کشور سفارش داده اند ، بیمار شده است ، وجود ندارد. با این وجود ، در سال 2020 شباهت هایی به زندگی وجود داشت. سپس کسی متوجه شده است که در همان قسمتها ، زنبورهای قاتل شهروندان اسپرینگفیلد را از بین می برند و آنها را برای واکسن آنفولانزای اوزاکا التماس می کنند. به عبارت دیگر: هورنت قاتل!

مطلب پیشنهادی  لسلی و رون استار در تیزر برای اتحاد مجدد پارک ها و رک

درست است. تلنگر را برای خودتان تماشا کنید (یا کل قسمت را در دیزنی مشاهده کنید):

خوب ، من در مورد این همه پیش بینی کاملاً شک داشتم که فقط در یک قسمت دو یا دو صحنه ای در این قسمت تصادفی که شباهتی زودگذر به کورون ویروس داشت ، فقط یک صحنه یا دو بود. اما اکنون شما در این هورنت های قتل اضافه می کنید و من آماده هستم که همه را در اینجا وارد کنم: سیمپسونها قدرت پیش بینی آینده را دارند. هر فرصتی که شما بچه ها دارید می توانید آینده بهتر آینده را پیش بینی کنید؟ ممکن است کسی که دارای شاخ قتل کمتر و بغل کردن بیشتر باشد؟

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید