ستاره مورگان والن در حال ظهور کشور دیگر نخواهد بود شنبه شب زندهاین هفته مهمان موسیقی است. والن با استناد به انتشار ویدئو از اتاق هتل خود در نیویورک از طریق ویدئو اینستاگرام به اشتراک گذاشت SNLپروتکل های COVID-19 به دلیل لغو عملکرد وی.

در حالی که آزمایش والن از نظر ویروس کرونا مثبت نبود ، اما چند فیلم اخیر TikTok نشان داد که وی در یک بار شلوغ و بدون ماسک در آلاباما و بعداً در یک مهمانی در خانه حضور دارد. والن مسئولیت کامل اقدامات خود را که “کوتاه بینانه” توصیف کرد پذیرفت.

وی گفت: “من به تصمیم نمایش احترام می گذارم ، زیرا می دانم كه آنها را به خطر می اندازم و برای این امر مالكیت می گیرم.” “من می خواهم از SNL، به هوادارانم ، به تیم من که این فرصت ها را برای من فراهم کرده اند ، و من آنها را ناامید کردم. ” عذرخواهی احساسی والن را در زیر مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در دیزنی پلاس در ماه اوت

این جوان 27 ساله اعتراف کرد که “برخی از کارها برای انجام کار بزرگ شده است” ، و به دنبال “شادی در مکان های اشتباه” است. والن همچنین گفت که قصد دارد از این فرصت استفاده کند و در مورد اشتباه خود تأمل کند. وی اظهار داشت: “من قصد دارم برای مدتی یک قدم از کانون توجه عقب بروم و به کار خودم بپردازم.” “کاش می توانستم موسیقی شنبه و طرفدارانم را افتخار کنم اما یک بار دیگر به این تصمیم احترام می گذارم”

والن SNL با این وجود ممکن است اولین بار در آینده نیز اتفاق بیفتد. وی در ویدئوی خود به اشتراک گذاشت که لورن مایکلز “بسیار تشویق” کرد و به او گفت SNL “وقت دیگری برای جبران این موضوع پیدا خواهد کرد.” تا آن زمان ، هنوز سوال فوری وجود دارد که چه کسی این شنبه شب جایگزین Wallen خواهد شد.

گالری – هر SNL فیلم از بدترین به بهترین رتبه بندی:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید