چند روز گذشته در شایعات مربوط به بازیگران فیلم سومین تام هالند ، بازتاب قابل توجهی داشت مرد عنکبوتی فیلم که قرار است در هفته های آینده فیلمبرداری شود. طبق بسیاری از توییت های غیرمستند و چند گزارش تأیید نشده ، دو مرد زنده عنکبوتی قبلی – توبی مگوایر از سه سام رائمی مرد عنکبوتیs و اندرو گارفیلد از دو مرد عنکبوتی شگفت انگیزs – هر دو نقش خود را در فیلم تکرار می کنند ، و نوعی نسخه زنده از محبوب را ایجاد می کنند به Spider-Verse فیلم انیمیشن. شایعات با توجه به گزارش های دیگر در هفته های اخیر مبنی بر اینکه شرور فیلم Electro خواهد بود ، که در مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 در مقابل گارفیلد ، و آن دکتر استرنج ، یک قهرمان قادر به پل زدن بعد موازی ، همچنین ظاهرا در فیلم ظاهر می شود.

هنوز سه مرد عنکبوتی به قیمت یک مورد کمی دور از ذهن به نظر می رسند و تاکنون سونی اطلاعات را تأیید نکرده است (و هیچ معامله دیگری داستان را شرح نداده است). امروز ، ET کانادا از سخنگوی سونی اظهار نظری دریافت کرد:

مطلب پیشنهادی  نتفلیکس دوباره قیمت های خود را افزایش می دهد

آیا هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد؟ ممکن است. دو دلیل مهم نشان می دهد که چنین نخواهد شد. یک ، آنقدر گران است که مرد عنکبوتی با یک مرد عنکبوتی یکی ساختن با سه به نظر می رسد مرد عنکبوتی بسیار گران تمام شود. بعلاوه ، اگر درست کنید مرد عنکبوتی 3 در یک فیلم Spider-Verse ، شما اساساً پاها را از زیر بریده اید عنکبوت آیه 2 – جایی که ظاهر شدن نسخه های متحرک شخصیت های مگوایر و گارفیلد بسیار منطقی تر خواهد بود (و احتمالاً هزینه بسیار کمتری نیز خواهد داشت). در هر صورت ، ما باید بیشتر بدانیم چه زمانی مرد عنکبوتی 3 رسما شروع به تیراندازی می کند این فیلم در حال حاضر برای اكران در 17 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده است.

گالری – هر فیلم مرد عنکبوتی ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: