کراس اوورهای Marvel Cinematic Universe همچنان ادامه دارد.

در آخرین مورد ، به نظر می رسد که کریس پرات در چهارمین فیلم Thor پیش رو نقش Star-Lord ، رهبر نگهبانان کهکشان را بازی کند ، ثور: عشق و رعد. با توجه به این واقعیت که خیلی تکان دهنده نیست انتقام جویان: بازی آخر با ترک ثور با بقیه نگهبانان زمین را به فضا ترک کرد. (اوه ، اسپویلرها.)

بنابراین بقیه نگهبانان در فیلم ظاهر می شوند؟ در حال حاضر، هالیوود ریپورتر می گوید فقط Pratt’s Star-Lord مطمئناً است ، اما آنها اضافه می كنند “چه كسی می داند سایر نگهبانان یا حتی انتقام جویان به چه كاری خواهند پیوست؟” (پیش بینی آنچه انتقام جویان ممکن است در آن نشان داده شود دشوار است) ثور: عشق و رعد، اما اگر فقط Star-Lord بدون بقیه نگهبانان ظاهر شود ، تکان دهنده خواهد بود ، مگر اینکه آنها را از گروه یا چیزی دیگر بیرون کنند.)

مطلب پیشنهادی  جنگ ستارگان نشان می دهد که چگونه استادان جدی از رعد و برق نیرو جلوگیری می کنند

حتی اگر پرات تنها بازیگر مارول باشد ، ثور: عشق و رعد هنوز یک بازیگر پر ستاره دارد. ناتالی پورتمن در حال بازگشت در نقش جین فاستر (و ثور جدید!) ، تسا تامپسون بار دیگر در نقش والکیری بازی می کند و کریستین بیل سابق بتمن نیز در یک نقش مرموز به جمع بازیگران می پیوندد. (بیشتر تصور می کنند که او در نقش شرور فیلم بازی خواهد کرد ، با یک تاجر شریر داریو آگر از همان ثور سری کمیک هایی که معرفی می کنند جین فاستر ثور به احتمال بسیار زیاد در نظر گرفته شده است.) ثور: راگناروکTaika Waititi به عنوان نویسنده / کارگردان و به عنوان صدای Thor’s pal Korg برمی گردد.

ثور: عشق و رعد قرار است در 11 فوریه 2022 در سینماها افتتاح شود. و Guardians of the Galaxy Vol. 3 هنوز هم در افق است.

Gallery ‚- هر فیلم جهان سینمایی مارول ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: