اگرچه گزارش شده است که نوه هاولی پیاده روی ستاره ای فیلم مرده است ، او اصرار دارد که “هنوز زنده است ، فقط در راکد است.” هاولی آخرین نویسنده ای بود که سعی در احیای مجدد آن داشت پیاده روی طولانی امتیاز فیلم ، که به دنبال بسیار عالی متوقف شد پیاده روی ستاره ای فراتر از آن. بعد از فراتر، پارامونت در ابتدا اعلام کرد پیشتازان ستاره 4 با خدمه Chris Pine Enterprise ، که شامل سفر در زمان و بازگشت کریس همسورث به عنوان پدر کاپیتان کرک است. کوئنتین تارانتینو با یک معاشقه کرد پیاده روی طولانی مدتی هم فیلم خودش. اما چهار سال بعد پیاده روی ستاره ای فراتر از آن، ما هنوز درک روشنی از آینده نداریم.

هاولی گفت تنوع که مال خودش است پیاده روی طولانی فیلم حتی ممکن است “در حالت تعلیق” باشد ، ممکن است اتفاق بیفتد. و او جزئیات جدیدی در مورد فیلمنامه خود ارائه داد – که سنت همه را نقض می کرد پیاده روی ستاره ای تا به امروز و از کاپیتان های سری اصلی نمایش داده نشده است نسل بعدی. همانطور که او آن را توصیف کرد:

ما کرک نمی کنیم و پیکارد هم نمی کنیم. این یک شروع از ابتدا است که سپس به ما امکان می دهد کاری را که با “فارگو” انجام دادیم انجام دهیم ، جایی که در طی سه ساعت اول می روید ، “اوه ، واقعاً هیچ ارتباطی با فیلم ندارد” و سپس پول را پیدا می کنید. بنابراین شما به مخاطبان با چیزی که دوست دارند پاداش می دهید.

واضح است که تعداد زیادی وجود داشته است پیاده روی ستاره ای نمایش های تلویزیونی خارج از شرکت های کرک و پیکارد – در حال حاضر دو مورد در CBS All Access وجود دارد – اما همه فیلم ها به معروف ترین شخصیت ها پیوسته اند. به شخصه هنوز هم می خواهم حداقل یک فیلم دیگر با J.J. آبرامز پیاده روی طولانی قالب. آنها دو فیلم بسیار خوب ساختند ، و فراتر بهترین سه گانه آنها بود. این یک گروه عالی است و مخاطبان آنها را دوست دارند. فقط بگذارید کار دیگری انجام دهند پیاده روی ستاره ای!

گالری – فیلم های علمی تخیلی که به درستی آینده را پیش بینی می کنند:

مطلب پیشنهادی  چرا "جمهوری جدید جنگ ستارگان" همیشه محکوم به ناکامی بود