دختر پولاد در حال پرواز به غروب خورشید است.

تلویزیون CW و برادران وارنر امروز اعلام کردند که تصمیم گرفته اند پایان دهند دختر فوق العاده بعد از فصل ششم پیش رو سری سوم Arrowverse در سال 2015 در CBS آغاز به کار کرد ، قبل از اینکه با فصل دوم آن به The CW منتقل شود. در اینستاگرام ، ستاره ملیسا بنویست پاسخ احساسی خود را به این خبر ارسال کرد:

اگر بگوییم که به تصویر کشیدن این شخصیت شاخص افتخارآمیز بوده است ، اظهارنظر گسترده ای خواهد بود. دیدن تأثیر خارق العاده این نمایش بر روی دختران جوان در سراسر جهان همیشه من را فروتن و لال کرده است … من بسیار هیجان زده هستم که می توانیم نتیجه گیری خود را برای این سفر شگفت انگیز برنامه ریزی کنیم ، و نمی توانم صبر کنم تا ببینم چه چیزی ما در فروشگاه من قول می دهم که آن را به یک فصل آخر جهنم تبدیل خواهیم کرد.

فلش، که جهان فعلی تلویزیون DC را راه اندازی کرده است ، در ژانویه سال جاری به پایان رسید. حتی بدون آن و دختر فوق العاده، Arrowverse همچنان در آینده ادامه خواهد یافت. CW همچنین سری هایی برای فلاش ، رعد و برق سیاه، و افسانه های فردا. آنها همچنین اعلام کرده اند دختر فوق العاده spinoff در مورد سوپرمن و لوئیس، با بازی تایلر هوچلین و الیزابت تولوچ ، که قرار است در آینده ای نزدیک برای اولین بار پخش شود.

مطلب پیشنهادی  تیم برتون در گفتگو برای کارگردانی نمایش تلویزیونی جدید "خانواده آدامز"

این پست کامل ملیسا بنویست در مورد اخبار است. پیش بینی می شود که فصل ششم این نمایش در سال 2021 پخش شود:

گالری – هر کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: