در ژانویه ، شایعاتی مبنی بر پرواز مبنی بر اینکه لوکاسفیلم می خواست Taika Waititi را به کارگردانی کند ، آغاز شد جنگ ستارگان فیلم سینما. در ماه فوریه ، وی گفت که علاقه دارد فرض کند این خودکشی شغلی نیست.

واضح است ، او تصمیم گرفت اینگونه نبود.

در بیانیه مطبوعاتی با هوشمندی به تاریخ 4 ماه مه ، لوكاسفیلم اعلام كرد كه ویتیتی رسماً آماده ساخت جنگ ستارگان فیلم سینما.

برنده جایزه آکادمی Ta Taika Waititi ، که به تازگی برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی برای جوجو خرگوش و کارگردانی اپیزود پر فروش فصل اول سریال The Mandalorian on Disney + شد ، فیلم جدید جنگ ستارگان را برای اکران تئاتر کارگردانی و همکاری خواهد کرد. پیوستن به ویتیتی در این فیلمنامه ، کریستی ویلسون-کورنس ، نامزد اسکار آکادمی (1917 ، Last Night in Soho) خواهد بود که در فیلم سه بار برنده جایزه اسکار ، 1917 ، جایزه BAFTA را برای فیلم برجسته بریتانیا سال دریافت کرد.

لوكاسفیلم گفت كه تاریخ اکران فیلم ویتیتی “هنوز اعلام نشده است”. و آنها کاملاً جزئیاتی درباره شخصیت ها ، داستان ها یا تنظیمات فیلم ارائه نکردند. به طور مشخص. این همان کاری است که لوکاسفیلم انجام می دهد. (لوکاسفیلم همچنین گزارش اخیر دیگری را تأیید کرد – که آنها در حال تهیه گزارش دیگری هستند جنگ ستارگان سریال های تلویزیونی برای دیزنی + ، این یکی با عروسک روسی خالق لسلی Headland.)

مطلب پیشنهادی  یک مرجع عاشقانه شیمیایی من در Spider-Man شگفت انگیز وجود دارد

این فیلم احتمالاً تا چند سال دیگر حتی بدون یک بیماری کرونوی ویروس برای مقابله با آن فاصله نخواهد داشت. ویتیتی در حال حاضر روی دیگری کار می کند ثور فیلم سینما، عشق و تندرکه قرار است در 11 فوریه 2022 در سینماها برگزار شود. بنابراین این به معنای این است جنگ ستارگان احتمالاً فیلم قبل از سال 2023 یا شاید یک یا دو سال بعد از آن ساخته نشده باشد.

در این میان ، آینده تئاتری از جنگ ستارگان بسیار ناشناخته مانده است تنها سایر پروژه های رسمی اعلام شده هنوز در حال توسعه برای صفحه نمایش بزرگ Rian Johnson است جنگ ستارگان سه گانه ، به نوعی از حماسه Skywalker قبلی جدا شده است. فیلمی از بازی تاج و تخت“دیوید بنیوف و د.بی. ویس اعلام شد و سپس رها شد.

گالری – همه جنگ ستارگان فیلم رتبه بندی از بدترین به بهترین: