حداقل یکی از جاذبه های تفریحی کنوانسیون بزرگ مجازی DC FanDome این آخر هفته آشکار شده است. ساعت 5:30 بعد از ظهر ET ، زاک اسنایدر اولین تیزر را برای برش مدیر طولانی مدت خود رونمایی خواهد کرد لیگ عدالت پس از سالها تلاش بدون وقفه از طرفداران ، وارنر مدیا مخالفت کرد و توافق کرد اجازه دهد اسنایدر را تمام کند همانطور که در ابتدا قصد داشت قبل از ترک پروژه در وسط تولید.

فیلم جدید با عنوان لیگ عدالت زاک اسنایدرانتظار می رود سال آینده در HBO Max شرکت کند. اولین پخش تیزر در روز شنبه در طول FanDome – اما یک تیزر مختصر از تیزر در حال حاضر اینجا است. تماشا کردن:

رویداد DC FanDome – که بسیار زیاد شده است ، دی سی اعلام کرد که آنها این هفته را به دو آخر هفته کاملاً متفاوت متمایز تقسیم می کنند – همه روز شنبه ، 22 اوت برگزار می شود. علاوه بر Zack Snyder لیگ عدالت، پنل هایی برای جیمز گان وجود خواهد داشت The Suicide Squad، دوین جانسون آدم سیاهو مت ریوز و رابرت پتینسون بتمن (لیست کامل پانل های نورافکن در اینجا است.)

مطلب پیشنهادی  پنجمین فیلم "شکارچی" در دست ساخت است

در مورد Snyder Cut خود ، تا کنون آن را … هنوز هم بسیار شبیه به نظر می رسد لیگ عدالت ما دیدیم. اما احتمالاً نسخه نهایی بسیار متفاوت از برش غیر Snyder خواهد بود. وگرنه ، نکته این همه چیست؟

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: