چرا آنقدر جدی؟ آب خوب است!

ببین ، سال 2020 یک دهه بسیار دشوار بوده است. مردم باید به نوعی بخار را رها کنند ، و بسیاری از راه های مورد علاقه برای انجام این کار – کافه ها ، رستوران ها ، سالن های سینما – بسته باقی می مانند. بنابراین اجازه ندهید که در مورد رسانه هایی که مردم برای بیان ناامیدی های خود استفاده می کنند ، قضاوت نکنیم. همه ما به روش خودمان با این زمان دیوانه وار برخورد می کنیم.

مثل این ، بگویید این مرد ، که در طول تعطیلات آخر هفته جت اسکی از طریق رودخانه شرقی نیویورک با لباس و آرایش کامل جوکر مشاهده شد:

چه کسی می دانست جوآکین ققنوس در جت اسکی خیلی خوب است؟!؟ آن مرد واقعاً در شخصیت هایش بسیار عمیق می شود ، باورنکردنی است.

اول از همه: من حدس می زنم که این یک بار برای همیشه در جایی که Gotham City واقع شده است حل و فصل شود. این نیویورک است! دوم ، جوکر تمایل دارد که وقتی به تنهایی باشد به زمین بچسبد ، و این نگرانی من را موجب می شود که او با پنگوئن در نوعی جادوگری جنایی استاد همکاری کند. شهروندان هوشیار باشید.

مطلب پیشنهادی  تماشای این هفته. Duels Classic Lightsaber Classic The Clone Wars

راستش ، واقعاً اینگونه نیست که نسبت به حد معمول عجیب و غریب در شهر نیویورک و در مواردی که شامل همه گیری های جهانی نمی شود ، بسیار خسته تر است. من قبلاً هرگز ندیده بودم كه جت جوكر در رودخانه شرقی مشغول اسكی باشد ، اما اگر من برای یك مشكره بیرون آمدم و این را می دیدم ، احتمالاً من فقط بدون خم شدن چشم به راه خود ادامه می دهم. این نیویورک است! این گفته است ، اگر کسی بانه را در حال حرکت با هلیکوپتر از هادسون ببیند ، من برای همیشه از سیستم خارج می شوم.

گالری – جالبترین جوکر تخم مرغ عید پاک: