ابتدا خبر این شد که HBO در حال توسعه یک است آخرین ما مجموعه تلویزیونی ، بر اساس سری بازی های محبوب PlayStation از Naughty Dog ، در ماه مارس است. واضح است که توسعه از آن زمان به خوبی پیش رفته است ، زیرا HBO امروز اعلام کرد که آنها رسماً سفارش این محصول را می دهند آخرین نفر از ما مجموعه ای که توسط Craig Mazin ، نویسنده و نویسنده HBO’s به تازگی نوشته خواهد شد چرنوبیل، و نیل دروکمان ، از اصل آخرین نفر از ما سری بازی ها.

این مجموعه یک محصول مشترک بین تلویزیون Sony ، PlayStation ، Naughty Dog و HBO است. در اینجا خلاصه داستان این نمایش آورده شده است که برای طرفداران دو بازی کاملاً آشنا به نظر می رسد:

بر اساس بازی ویدیویی تحسین شده “The Last of Us” که توسط Naughty Dog به طور انحصاری برای پلی استیشن ساخته شده است® سکوها ، داستان بیست سال پس از تخریب تمدن مدرن اتفاق می افتد. جوئل ، یک بازمانده سخت کار شده ، برای قاچاق الی ، دختری 14 ساله ، از یک منطقه ظالمانه قرنطینه استخدام می شود. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر وحشیانه و دلخراش تبدیل می شود ، زیرا هر دو باید در ایالات متحده عبور کنند و برای بقا به یکدیگر بستگی دارند.

اولین آخرین نفر از ما در سال 2013 منتشر شد و به یکی از تحسین شده ترین و پرفروش ترین بازی های پلی استیشن 3 تبدیل شد. عاقبت در نهایت ژوئن گذشته وارد پلی استیشن 4 شد. نظرات شدیدتری دریافت کرد و در هفته اول اکران بیش از چهار میلیون نسخه فروخت. داستان آن در مورد جهانی ویران که توسط زامبی های ضروری رنج می برد مطمئناً برای تلویزیون چیز جدیدی نیست ، اما اگر این نمایش طعم بازی را به خود جلب کند ، می تواند یک سری جدید برای HBO باشد که می تواند یکی پس از پایان بازی تاج و تخت.

آخرین ما این مجموعه ها هم در HBO و هم در HBO Max در دسترس خواهند بود.

مطلب پیشنهادی  به بازیگران اصلی «پارک ژوراسیک» که در سال 2020 دوباره متحد شده است ، مراجعه کنید

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی ، از بدترین به بهترین رتبه بندی:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید