Flying V تقریباً آماده پرواز دوباره است.

دیزنی تاریخ معرفی جدید خود را اعلام کرده است اردک های توانا مجموعه تلویزیونی که به صورت رسمی عنوان شده است اردک های توانا: تغییر بازی. در این نمایش Emilio Estevez بازی می کند ، و نقش خود را از مجموعه فیلم های محبوب دهه 90 در نقش مربی گوردون بمبئی بازی می کند. مادری (با بازی لورن گراهام) که می خواهد پس از قطع ارتباط از اردک های امروزی ، تیم هاکی خود را با پسران جدا کند ، بازنشسته شد.

این خبر در اولین تیزر این سریال فاش شد. در زیر آن را تماشا کنید:

خالق اصلی اردک های توانا مجموعه فیلم های سینمایی ، استیو بریل ، به همراه جاش گلداسمیت و کتی یوسپا به عنوان خالق و تهیه کننده اجرایی در نمایش جدید کار کردند. در خلاصه داستان رسمی آمده است:

در یک فصل 10 اپیزودی که در مینه سوتای امروزی برگزار می شود ، اردک های توانا از زیر دستان عوضی به یک تیم هاکی جوانان قدرتمند و فوق العاده رقابت تبدیل شده اند. بعد از اینکه ایوان مورو (بردی نون) 12 ساله به طور ناخواسته از اردک ها جدا شد ، او و مادرش ، الکس (لورن گراهام) ، برای ساختن تیمی از بدشانسی های خود تصمیم گرفتند تا برانگیز ، به نفع خود- هزینه های امروز ورزش جوانان آنها با کمک گوردون بمبئی لذت بازی را فقط برای عشق به بازی کشف می کنند.

در ترکیب ترکیبی از شخصیت های قدیمی و جدید ، و تجدید نظر در یک حق رای دادن کلاسیک در یک زمینه مدرن ، تعویض بازی ها به نظر می رسد پاسخ دیزنی + باشد کبرا کای، که احیا شده است بچه کاراته مجموعه ای برای سال های 2020. اردک های توانا: تغییر بازی اولین بار در دیزنی + در 26 مارس برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی  قسمت اول "Star Trek: Lower Decks" را به صورت رایگان تماشا کنید

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: