ما در حال نزدیک شدن به یک سالگرد انتشار هستیم جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر. اما در حالی که فیلم نسخه اصلی آن بسته شد جنگ ستارگان حماسه ، به تمام س questionsالات ما پاسخ نداد – در واقع ، حتی بیشتر از س questionsالات قبلی ما را با خود به همراه داشت.

ما می دانیم که شما نیز س questionsال دارید. در صفحه YouTube ScreenCrush ما از شما پرسیدیم که فکر می کنید بزرگترین حفره های نقشه چیست ظهور Skywalker. آخرین ویدئو ما لیست تمام سوراخ های طرح است – و بهترین تلاش ما را برای توضیح می دهد. (تلاشها در اینجا کلمه کلیدی است. بعضی از اینها فقط بهترین حدس های ما هستند.) چگونه آن خنجر می تواند محل Sith Wayfinder را کاملاً نشان دهد؟ چگونه امپراتور ارتش جدید عظیم خود را تأمین کرد؟ اگر Exegol در هیچ نقشه ای از کهکشان نباشد ، چگونه می توانند همه آن افراد پالپاتین به آنجا بروند؟ اگر این مکان لعنتی در نقشه نباشد ، چگونه آنها را پیدا می کنند؟!؟

مطلب پیشنهادی  'Goonies' به دلیل خوب دوباره در سال 2020 ملحق شد

به این س questionsالات و سایر موارد در زیر پاسخ داده می شود:

اگر این ویدیو را دوست داشتید در جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر سوراخ هایی را ترسیم کنید ، برخی از فیلم های دیگر را ببینید ، از جمله فیلم ما در مورد تاریخچه مخفی ماندالور ، فیلم ما در مورد تمام تخم مرغ های عید پاک و اسرار ماندالوریایی فصل 1 ، و نظریه ما در مورد ماندالوریاییاتصال به جنگ ستارگان پیش درآمد بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید. فراموش نکن ماندالوریایی برای اولین بار در دیزنی + در 30 اکتبر.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: