یکی از نقاط درخشان در یک سال بدبختی ، ظهور All Elite Wrestling ، مهمترین رقیب World Wrestling Entertainment از زمان WCW در سال 2001 است که از فعالیت خارج شده است. AEW Dynamite، اکتبر گذشته در TNT. این هفته ، این نمایشگاه اولین سالگرد خود را با یک نمایش انباشته با چهار مسابقه عنوان از جمله قهرمان جهانی AEW Jon Moxley در مقابل Lancer Archer و TNT Champion Cody در مقابل خنده دار نارنجی کسیدی جشن می گیرد.

اولین سال خوبی برای AEW بوده است ، و خصوصاً چشمگیر با توجه به اینکه چند ماه پس از اجرای آنها همه گیر شد ، تجارت تور زنده خود را متوقف کرد و به دلیل قرنطینه کشتی گیران ، تنظیمات بی شماری را در خط داستانی مجبور کرد. یونگ باکس ، مت و نیک جکسون ، دو شخصیت مهم در تیم پشت سر این شرکت ، نقش های دوگانه به عنوان ستاره های گروه تگ نمایش و مدیران اجرایی در All Elite Wrestling ، جایی که معاونان اجرایی هستند و به راهنمایی کمک می کنند ، بازی می کنند. نمایش.

به مناسبت دینامیتسالگرد ، من با مت و نیک در مورد موضوعات مختلفی صحبت کردم ، از جمله اینکه آنها فکر می کنند سال اول چگونه گذشته است ، چگونه آنها یک برنامه تلویزیونی زنده هفتگی را در میان همه گیر می نویسند و برنامه ریزی می کنند ، آیا برنامه های AEW ممکن است به پایان برسد یک سرویس پخش جریانی و اهداف شخصی آنها برای سال دو.

با نگاه به گذشته یکی از دینامیت، آیا لحظه ای وجود دارد که به عنوان لحظه ای برجسته شود که شما با خود فکر کنید “ما اکنون این مسئله را قطع کرده ایم ، شروع به شیار کردن می کنیم”؟

نیک جکسون: ما قبلاً این را گفته بودیم ، اما مرد ، قسمت اول زنده ، ما از مرگ ترسیده بودیم. این احتمالاً از نظر شغلی عصبی ترین حالت من بوده است ، فقط به این دلیل که ما هرگز به تولید یک برنامه تلویزیونی زنده کمک نکرده ایم. هنگامی که ما از آن عبور کردیم ، می توانستیم نفس بکشیم. اما مرد ، این پایان نمی یابد ، زیرا این یک برنامه هفتگی است. احساس نمی کنم احتمالاً تا ماه ژانویه پا به پا شده ایم. چند قسمت طول کشید تا اصطلاحاً وارد شیار شوید.

مت جکسون: داشتم به آن فکر می کردم و قسمت را به یاد می آورم. این قسمت برای خانه در سال گذشته بود دنده کامل این فقط این درگیری دیوانه وار بود و احساس کردم بهترین نمایش خانه برای نمایش در تلویزیون در مدت زمان طولانی برای هر شرکت کشتی حرفه ای است. من فکر می کنم در پایان ، همه ما عقب نشستیم و همچنین به آنچه خلق کردیم افتخار می کنیم. آن لحظه برای من لحظه ای بود که احساس می کردم ، “مرد ، ما واقعاً مشغول نوشتن ، تلویزیون جذاب هستیم.”

قبل از آن ، و حتی بعد از آن ، یک دو سکسکه داشتیم. گاهی اوقات من هنوز سندرم جعل کننده دارم جایی که می خواهم ، “خدا ، من نمی دانم چه کاری انجام می دهم. من در این زمینه مهارت ندارم. ” من فکر می کنم این طبیعی است ، زیرا ما بسیار جدید هستیم. سپس سه یا چهار قسمت عالی را با هم همراه خواهیم کرد ، و من مانند “مرد ، ما می دانیم چه کار می کنیم” خواهیم بود. همانطور که نیک گفت ، این یک مورد به هفته ، مورد به مورد است که در آن فقط به اندازه قسمت آخر خود هستید. ما هنوز در حال یادگیری هستیم. و احساس می کنم برای اولین سالی که تلویزیون های بسیار عالی ، جالب ، جذاب و مهیجی را به نمایش گذاشته ایم.

شما به نوشتن نمایش اشاره می کنید. من کنجکاو هستم که چقدر شما داستانهای داستان را روی Dynamite برنامه ریزی می کنید ، و آیا این تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است.

نیک جکسون: همه گیری بسیاری از برنامه های هفته به هفته را نابود کرده است ، اما ما سعی می کنیم ایده های بلند مدت را به بهترین شکل ممکن سالم نگه داریم. البته این چند چیز را تغییر داده است. برخی از داستانهای بزرگی که ما برنامه ریزی کرده بودیم ، هنوز هم انجام می دهیم. اما برخی از مسابقات هفته به هفته فقط به دلیل ماهیت آنچه اتفاق می افتد ، باید تغییر کند. شما باید واقعاً روی انگشتان پا رزرو کنید و این قسمت سختی است ، زیرا شما هرگز نمی دانید چه کسی در دسترس خواهد بود.

ما این را خیلی جدی می گیریم. برای مثال ، اگر شخصی کسی در معرض بیماری کوید قرار گرفته باشد یا در نزدیکی او باشد ، دکتر سامپسون حتی اجازه نمی دهد که آن شخص سوار هواپیما شود. بنابراین مواردی از این دست باعث تغییر هفتگی امور می شود.

بخش عمده ای از کشتی واکنش جمعیت است. شما بچه ها اجازه داده اید چند طرفدار به ساختمان خود که در آن فیلمبرداری می کنید برگردند ، اما در بیشتر سال جاری بدون شلوغی برنامه اجرا می کنید. این چطور در برنامه ریزی شما برای نمایش تأثیر می گذارد؟ به عبارت دیگر ، از کجا می دانید چه کسی با طرفداران ارتباط برقرار می کند در حالی که طرفداران برای برقراری ارتباط در آنجا نیستند؟

مت جکسون: آن چنان سخت. روشی که من آن را توصیف می کنم ، مثل این است که شما یک کمدین استندآپ هستید و جوک می گویید و با جوک نمی خندید ، بنابراین حتی نمی دانید جوک خوب است. در مشاغلی مانند کشتی ، همه در مورد واکنشهای جمعیت. ما همه چیز را در بیش از حد کشتی گیران اندازه گیری می کنیم و هیچ جمعیتی برای اندازه گیری واقعی وجود ندارد. و رسانه های اجتماعی بسیار سمی هستند ، شما دیگر نمی توانید آن را خاموش کنید. مثل اینکه ، این خیلی سخت است. من فکر می کنم شما فقط باید غرایز خوبی داشته باشید و باید با روده خود پیش بروید ، زیرا در بیشتر مواقع وقتی کار خوبی انجام می دهید می توانید آن را حس کنید ، جادو را احساس می کنید ، شیمی را احساس می کنید. باید این کار را بکنی

من و نیک 16 ، 17 سال است که این کار را می کنیم. در گذشته ، ما از آن واکنش جمعیت خارج شدیم و حتی اگر برنامه ای هم داشتیم ، شرایط را تغییر می دادیم. گاهی اوقات به طور ارگانیک همه چیز تغییر می کند و اتفاق می افتد و شما فقط با آن کنار می روید. بنابراین بله ، در این مورد دشوارتر است ، زیرا شما نمی دانید که گاهی کجا می روید. شما می گویید “خوب ، طی چهار تا شش هفته ، خواهیم دید که واکنش مردم نسبت به این پسر چیست.” دیگر آنجا نیست. بنابراین سعی می کنم خودم را جای یک فن قرار دهم. بنابراین اگر تماشا می کردم ، این همان چیزی است که دوست دارم. اگر این را می دیدم ، احتمالاً ریشه یابی می کردم این پسر یا اگر من شخصیت های جوان باک را می دیدم که این کار را انجام می دهند ، این باعث می شود که آنها را دوست داشته باشم یا از آنها بدم بیاید. واقعاً فقط غریزه است. مثل این است که احتمالاً مانند نوشتن هر نمایش تلویزیونی دیگری است. حالا ما باید نوعی آن را بنویسیم که گویی فقط یک نمایش تلویزیونی استاندارد است و نه یک نمایش با مخاطب زنده.

بهتر است ، من می گویم ، فقط قرار دادن چند صد نفر ، زیرا مرد ، شما واقعاً نیاز دارید که واکنش جمعیت را بشنوید تا این انرژی را بدست آورید. وقتی به آنجا می روید ، هیچ چیز شرم آورتر از این است که هیچ چیز را نشان ندهید و چیزی نشنوید یا به آهنگ ورودی وارد شوید ، هیچ واکنشی نخواهد داشت. تقریباً مثل این است که شما در بدترین کابوس خود زندگی می کنید.

[laughs]

واقعا ناجور است ، مرد! من و نیک ، در برهه ای از زمان ، دو نفر از تعامل ترین کشتی گیران جهان بودیم. من مسابقات خود را برگزار می کنم و همیشه مخاطب را مجذوب خود می کنم ، یا اینکه همیشه مخاطب را شلیک می کنم ، و آنها دیگر برای من نیستند. این واقعاً باعث شده است که عملکرد خود را تغییر دهیم و نحوه انجام کارها را تغییر دهیم و نحوه ساختارمان را تغییر دهیم.

شما قبلاً می توانستید بین بعضی از چیزهای کوچکتر وقت بیشتری بگذارید ، زیرا به دنبال تماشاگران می گردید و با افراد مقابل تماس چشمی برقرار می کنید. این دیگر نیست ، و اکنون ترجمه نمی شود. شما در تلویزیون تماشا می کنید. اگر بین کارها خیلی وقت بگذارید ، خیلی کسل کننده و کند به نظر می رسد. تقریباً مسابقات شما را سریعتر می کند. احساس فوریت بیشتری وجود دارد بله ، تقریباً کل راه تجارت ما تغییر کرده است. همانطور که گفتم ، اکنون که افراد بیشتری وارد آن می شوند ، احتمالاً کمی شبیه روزهای قدیمی می شود. کمی است ، اما از هیچ چیز بهتر است.

من بلیط هایی برای دیدن نمایش “خون و روده” در ماه مارس داشتم که از اولین نمایش هایی بود که به دلیل همه گیری لغو شد. نه اینکه من شخصاً فعلاً آماده رفتن به یک نمایش بزرگ در داخل خانه هستم که توسط افراد زیادی احاطه شده است ، اما آیا شما می توانید دوباره تور را شروع کنید؟ شش ماه دیگه مونده؟ آیا یک سال دیگر فاصله دارد؟

نیک جکسون: برای آینده قابل پیش بینی ، ما را در Daily’s Place خواهید دید. [AEW CEO] تونی [Khan]این همه گیری را بسیار جدی می گیریم. او در به خطر انداختن کشتی گیران بسیار محتاط است و همه ما با آن موافق هستیم. بنابراین فکر نمی کنم به این زودی ها باشد. من مطمئن نیستم که جدول زمانی چیست ، اما حتی نمی توانم صداقت را پیش بینی کنم.

مت جکسون: فکر می کنم همه چیز درست مثل بقیه دنیا در هوا است. همه فقط منتظر این موضوع هستند. آیا واکسنی وجود دارد؟ آیا آزمایش سریع انجام خواهد شد؟ هیچ کس از هر چیزی چیزی نمی داند. همه ما اخبار را می بینیم و روزنامه می خوانیم و آنلاین می خوانیم. همه ما در حال پیگیری هستیم و هیچ کس واقعاً نمی داند. هرکسی می تواند آن را حدس بزند ، اما حدس شما به خوبی ماست. برای من ، هرچه زودتر بهتر ، اما خواهیم دید. ما نمی خواهیم این کار را انجام دهیم تا وقتی که امن شود.

لحظه مورد علاقه شخصی من در سال گذشته ، اگرچه از لحاظ فنی روشن نبود دینامیت، مسابقه استادیوم استادیوم بود. من خیلی دوست دارم بدانم که این فرزند فکری چه کسی بوده است و سپس آیا در مورد اینکه چگونه می توانید سرانجام آن را بالا ببرید هیچ گونه توجهی شده است؟ مثل اینکه ، من نمی توانم باردار شوم چگونه شما می توانید آن را بالا ببرید ، اما هنوز هم پرداخت به ازای هر بازدید را انجام می دهید ، بنابراین مجبور خواهید شد حداقل در برخی از موارد سعی کنید ، درست است؟

نیک جکسون: آره در واقع این ایده کامل من و مت بود ، و تونی آن را دوست داشت ، ما تقریباً از آنجا فرار کردیم. من و مت در سری وب های خود یک مسابقه تک نفره مقابل یکدیگر انجام دادیم ، نخبه بودن، تقریباً به عنوان یک خلبان برای نشان دادن اینکه چه کاری می توانیم در آن نوع تنظیمات انجام دهیم ، به تونی نشان دهد. و این موفقیت بزرگی بود ، بنابراین ما به او گفتیم “هی ، اگر می توانستیم این کار را با Inner Circle انجام دهیم ، ما جادو خواهیم کرد” و مرد ، تقریباً این کار را کردیم. این احتمالاً یکی از لحظات مورد علاقه من است که تاکنون انجام داده ایم ، زیرا بسیار سرگرم کننده بود. این همکاری عظیم با چنین افراد خوب و ذهن خلاق بود. ما آن چیز را برای مدت 16 ساعت شلیک کردیم. دیوانه کننده بود

مت جکسون: می دانید ، چه جالب است که ما کل روز خود را صرف کردیم ، حتی یک روز قبل از آن واقعاً ، همه چیز را آماده کرده و از تولید سفارش می دهیم که چه لوازم مورد نیاز را داریم و می فهمیم که چه کاری انجام می دهیم ، و اینکه آیا NFL به من اجازه می دهد یا نه برای انجام یک قمر ماه خارج از پست های هدف زمینی. هشدار خراب کننده: آنها نمی خواستند من ، اما به هر حال من این کار را کردم.

صبر کنید ، چرا آنها نمی خواهند شما از پست های دروازه پرش کنید؟ چه مشکلی پیش خواهد آمد؟ من نمی فهمم:

مطلب پیشنهادی  سریال 'Helstrom' مارول در هولو لغو شد

نیک جکسون: این یک چیز NFL بود. من حدس می زنم ، این یک قانون است که لیگ دارد ، اما تونی آن را پاک کرد.

NFL سیاست سرسخت “بدون هیچ گونه حمله ماهانه از طریق ارسال اهداف” را دارد.

مت جکسون: قانون واقعی این است که شما دیگر حتی نمی توانید چیزی را لمس کنید. واقعاً نامتوازن است. این را به شما می گویم ، وقتی آنجا بودم ، وحشت کردم. من این را توصیف کردم مثل اینکه اگر در وسط اقیانوس باشید و بخواهید روی یک چوب بایستید و چوب از زیر شما بچرخد. تعادلی روی آن وجود ندارد. به نظر می رسد پایدار است ، اما احساس می شود که احتمالاً هر لحظه ممکن است سقوط کند. بنابراین وحشتناک بود!

ما این چیز را تمام شب شلیک کردیم. در یک برهه ، یک ساعت و نیم باران باریدیم زیرا مشخصاً در جکسونویل هستیم و هوای فلوریدا هر لحظه ممکن است دیوانه باشد. همه ما خسته شده بودیم و قهوه می نوشیدیم. مثل این بود که سعی می کردیم در یک روز فیلم بسازیم. مثل این بود که بخواهید کاری را انجام دهید که امکان پذیر نباشد. تنها دلیلی که ما حتی وقتی این کار را تمام کردیم این بود که تولید مثل “بچه ها گوش کنید ، خورشید در آستانه ظهور است.” ما قصد نداریم عکس بگیریم و شما مجبورید بقیه قسمتهای آن را فردا شلیک کنید. “

نیک جکسون: و مأمور آتش نشانی می رفت ، یادتان هست؟

مت جکسون: درست است! مارشال آتش نشانی در پایان برای شلیک پیرو در آنجا بود. بنابراین این یک مسابقه با ساعت بود. ما سرانجام این چیز را شلیک کردیم و می خواهم بگویم مثل پنج صبح بود. سپس حدود شش در رختکن هستیم و همه خسته شده ایم. اما ما می دانستیم که کار خاصی انجام داده ایم. مثل برق در بطری بود.

بنابراین روز بعد پرداخت واقعی به ازای هر نمایش بود و ما مجبور نبودیم کار کنیم زیرا روز گذشته همه کارهای خود را انجام دادیم. آنها آن را روی صفحه بزرگ گذاشتند و همه ما در سفید کننده ها آن را تماشا کردیم. کریس جریکو درست کنار من و نیک نشسته بود. در دنیا زمان خیلی کمی بود ، چون همه گیری واقعا بود … نمی خواهم بگویم در اوج بود ، اما من و نیک در خانه گیر کرده بودیم در حالت قفل مانند یک ماه. گروه بچه ها ، در مجموع ، مدت ها هیچ کس به عنوان یک گروه با هم نبوده است. همه ما آنجا نشسته بودیم و با ذرت بو داده در دست این چیز را تماشا می کردیم و مثل این زمان خاص بود که ما یکی بودیم. ما یک تیم بودیم. و وقتی مسابقه تمام شد ، کل ساختمان ، تولید ، همه ایستادند و کف زدند. و من به یاد می آورم که من و کریس جریکو اشک از گونه هایمان پایین آمده بود و در آغوش بودیم. او گفت: “این یکی از کارهای مورد علاقه من بود که در طول 30 سال کار حرفه ای ام انجام داده ام ،” و من موافقت کردم. این فقط جادو بود.

شما پرسیدید چگونه می خواهیم این موضوع را بالا ببریم؟ من قبلاً ایده هایی در مورد چگونگی ارائه آن ارائه داده ام. بنابراین [laughs] اگر زمان آن فرا رسید ، نگران نباشید ، ما آن را برتر خواهیم کرد. یا اینکه به بالای آن نزدیک خواهیم شد. الان حتی نمی خواهم به آن مسابقه فکر کنم. می خواهم بگذارم آن مسابقه برای مدتی بیشتر بماند. اما اگر زمان آن فرا برسد ، من اطمینان دارم که تیم مناسب را داریم و می توانیم کار را به همان خوبی انجام دهیم.

شما هر دو بخشی از بزرگترین واکنشی بود که من شخصاً در یک مسابقه کشتی مشاهده کرده ام ، این زمانی بود که هاردی ها با یک غافلگیری ظاهر شدند و شما را به یک مسابقه در یک مسابقه حلقه افتخار در نیویورک در سال 2017 دعوت کردند. من ” هرگز نشنیده ام که جمعیت از این صدای بلندتر صدا کنند. آن لحظه از نظر بزرگترین واکنشی که دریافت کرده اید در شغل شما رتبه بندی می کند؟

نیک جکسون: این خنده دار است که شما می گویید ؛ من و مت دو هفته پیش در پشت صحنه با مت هاردی در مورد این موضوع صحبت می کردیم. هر دو توافق کردیم که لحظه خاصی بود. خیلی سرگرم کننده بود به اندازه کافی خنده دار ، لحظه دیگری مانند آن وجود دارد ، جایی که انگار گوش های شما احساس می کند که صدا می کنند به دلیل صدای بلند واکنش. ما با هاردی ها در سانتیاگو ، شیلی و موفقیت موسیقی خود مسابقه تگ داشتیم. ما فکر کردیم که یک پاپ راک استار عظیم داریم تا اینکه صدای موسیقی هاردی ها را شنیدیم و انگار الویس تازه وارد ساختمان شده بود. بود دیوانه. آن قطعاً یکی از آن لحظات خاص بود که هرگز فراموش نمی کنم. و من فقط به آن فکر می کنم

مت جکسون: یکی که برای من به ذهن خطور می کند ، این دوباره به سالن لژیون آمریکایی قدیمی در رزدا برمی گشت [former home of independent wrestling promotion PWG]، وقتی ما ترفندهای قدیمی را خاموش کردیم و Super Dragon برای اولین بار در سال 2011 بازگشت ، و او سالهاست که دیگر رفته است. این باعث شد همه احتیاط کنند ، زیرا هیچ کس این اتفاق را نمی دید. نمی دانم آیا تابحال چنین واکنشی شنیده ام یا نه. شاید حتی بلندتر بود زیرا ما در یک ساختمان صمیمی و کوچک با 500 نفر بودیم. آنها درست در گوش شما فریاد می زدند. تا به امروز ، آن مکان ، آن ساختمان ، جایگاه ویژه ای در قلب من دارد زیرا در آنجا مارک Young Bucks را ایجاد کردیم و امروز خودمان را به آنچه که هستیم تبدیل کردیم. من نمی دانم آیا ساختمانی وجود دارد که بیش از آن ساختمان برق داشته باشد.

نیک جکسون: اخیراً ، چون من همین چند هفته پیش این را تماشا کردم ، می گویم کنی امگا که از اعتصاب مضاعف زانوی ما در هنگام پرداخت به ازای هر کدام به بیرون ضربه می زند انقلاب.

مت جکسون: تا آنجا که شنیدن داغ تماشاگران برای مدت طولانی است ، زیرا این یک مسابقه 30 دقیقه ای بود ، ممکن است یکی از داغترین جمعیتی باشد که ما در شیکاگو مقابل آن اجرا کرده ایم. آن مسابقه فقط جادو بود و جمعیت واقعاً به جادوگری آن کمک کردند. فقط با همان شب بودن آنها بود.

با نگاه به جلو ، چه کسی یک یا دو نفر است که فکر می کنید طرفداران باید مراقب باشند که چه کسی می تواند سال شکست خوبی داشته باشد دینامیت؟

نیک جکسون: فکر می کنم سال دوم همه چیز درباره کنی امگا باشد. او بسیار … کلمه ای که من به دنبال آن هستم … من حدس می زنم “بی خود” ، و او آماده انفجار است. بنابراین من نگاه او را نگه می دارم. یکی دیگر از بالای سر من داربی آلین خواهد بود. او آنقدر توانمند است که بتواند به قدری ستاره عظیم AEW باشد که مجبور شویم از او به شیوه صحیح استفاده کنیم و قطعاً او یک بازیکن برتر خواهد بود.

مت جکسون: شما در مورد آینده نزدیک ، یک سال می پرسید. من هنوز هم فکر می کنم این ممکن است آدام صفحه “جلاد” باشد. پسر یک ستاره است. او یک شخص حساس است که به هر چیز کوچک و ظریف فکر می کند. او بسیار جالب است ، و خیلی در مورد کارهایش فکر می کند ، و او یکی از افراد مورد علاقه من برای همکاری است. او یک ستاره بزرگ بزرگ خواهد شد. بدیهی است که او روزی قهرمان جهان خواهد شد. نمی دانم امسال است یا نه. شاید همینطور باشد من نمی دانم. او کسی است که باید مراقبش باشد. همچنین ، تقسیم برچسب ما. اگر فکر می کنید سال اول گرم است ، فقط صبر کنید تا ببینید در سال دو چه کار می کنیم. مسابقات زیادی وجود دارد که ما هنوز انجام نداده ایم. من دوست دارم تیم های خاص برچسب را انتخاب کنم ، اما تعداد آنها خیلی زیاد است. هر یک از آنها می تواند برچسب ها باشد.

هنگامی که TNT در اوایل سال جاری AEW را تمدید کرد ، آنها همچنین اعلام کردند که علاوه بر این ، نمایش هفتگی AEW هفتگی نیز برگزار می شود دینامیت. آیا زمانبندی مشخص است که چه زمانی ممکن است آن را ببینیم؟

نیک جکسون: هنوز مطمئن نیستم. من فکر می کنم همه گیری واضح است که آن را به کنار. من فکر می کنم این اتفاق می افتد ، نمی دانم ، شاید در سال آینده من در این مورد منتظر می مانم حدس می زنم ببینیم

به همین ترتیب ، من کنجکاو هستم اگر در مورد سرویس پخش جریانی AEW بحث کنید یا حتی ممکن است با یک سرویس موجود ملحق شوید. کاملاً به دلایل خودخواهانه ، من دوست دارم جایی برای تماشای دوباره Stadium Stampede ، به عنوان مثال ، هر زمان که بخواهم.

مت جکسون: دوست دارم به نوعی ما را در HBO Max سوار کنم. من قبلاً مانند هر شب که در حال تماشای چیزهایشان هستم خیلی طرفدار بزرگی دارم ، و می بینم که چه چیزی بدست آورده اند. بنابراین دقیقاً هیچ منفی برای من وجود دارد. من خیلی دوست دارم برخی از مطالب خود را در این زمینه دریافت کنم.

همانطور که کم کم داریم می فهمم که زمان دیوانه ای است و احتمالاً غیرممکن است پیش بینی ماه های آینده چگونه باشد ، اما آیا در سال دو چیزی وجود دارد که شما واقعاً روی بهبود آن متمرکز باشید؟ یا اینکه شما مشتاقانه منتظر انجام آن هستید؟

نیک جکسون: فقط داستان ها را دست نخورده نگه دارید ، سعی کنید به همان اندازه که معمولاً کشتی های حرفه ای سوراخ های طرح وجود ندارد. اینها مواردی هستند که ما همیشه سعی در جستجوی آنها داریم زیرا نمی خواهیم همان قدیمی ها باشند. ما می خواهیم متفاوت باشیم ، با آنچه که انجام می دهیم سازگار باشیم و البته بهترین کشتی حلقه ای ممکن را داشته باشیم.

مت جکسون: در طول سال ، من خیلی دوست دارم که یک مسابقه کشتی تیم برچسب مهمترین رویداد پرداخت به ازای هر بازدید باشد. ما در مورد آن صحبت کرده ایم. کشتی تگ تیم می تواند رویداد اصلی باشد. آیا آن رویداد اصلی بوده است؟ بله ، چند بار در دینامیت، و عالی بود و مردم آن را دوست داشتند. اما برای اینکه واقعاً مانند “هی ، ما در این مورد شرط می گذاریم” به نمایش بگذارید ، فکر می کنم شما باید این عنوان را به عنوان یک پرداخت به ازای هر بازدید تبدیل کنید. من خیلی دوست دارم که این اتفاق در سال آینده رخ دهد.

چرا برخی از شرکت ها برای جلب توجه تیم های برچسب چنین تردیدی دارند؟ من هرگز آن را درک نکرده ام.

مت جکسون: خدایا س goodال خوبی. من فکر می کنم این به این دلیل است که تا آنجا که به WWE مربوط می شود ، واقعاً به یک پسر بستگی دارد و این یک عقیده او است. و من فکر نمی کنم که او فکر می کند کشتی تگ تیم گیشه است. چرا این نظر او است؟ مطمئن نیستم. اما من و برادرم ، این کار را 17 سال انجام داده ایم و احتمالاً حداقل در دهه گذشته ، به ویژه در پنج یا شش سال گذشته ، به عنوان قرعه کشی گیشه در نظر گرفته شده ایم. ما هرجا که می رفتیم دائماً رویداد اصلی بودیم و دلارهای اصلی و پول کالاهای اصلی می ساختیم. بنابراین ما قبلاً به ناسازگارها ثابت کرده ایم که نادرست است.

بنابراین نمی دانم چرا شرکت های دیگر در این مورد مردد هستند. من عاشق این هستم که تونی خان به کشتی تیمی اعتقاد دارد ، به وضوح ، زیرا دید ما را دید و به ما اجازه داد آنچه می خواهیم انجام دهیم. من فکر می کنم 10 سال دیگر می خواهیم به این دوره از بخش برچسب AEW نگاهی بیندازیم و همه می خواهیم بگوییم: “خدایا آیا آنها حتی پی بردن آنچه آنها در اینجا داشتند؟ ” امیدوارم ، بله ، من فکر می کنم ما این کار را می کنیم. و دوباره ، نشان دادن واقعاً این مسئله ، اجازه دادن به یک مسابقه تگ تیم به عنوان رویداد اصلی است ، و این هدف من است. و این حتی به این معنی نیست که من باید در آن مسابقه باشم! من فقط می خواهم یک تگ badass مطابقت داشته باشد تا رویداد اصلی یک نمایش بزرگ باشد.

AEW Dynamite چهارشنبه ها با ساعت TNT 8:00 از TNT پخش می شود.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تاکنون: