یکی دیگر از علاقه های نوستالژیک دهه 1990 احیا دوباره برای دهه 2020 است. این بار ، آن است ماجراهای کوچک تون – که در اوایل دهه 90 به صورت سندیکایی و از Fox Kids پخش شد و اولین از مجموعه کارتونی های مشترک اتحادیه برادران وارنر از جمله بود Animaniacs – که قبلاً در Hulu احیا شده است و قسمتهای جدیدی قرار است چند روز دیگر پخش شود.

اکنون Tiny Toons در حال تبدیل شدن به یک مدرن است Toon Toon Looniversity. سفارش دو HBO Max و Cartoon Network به سفارش دو فصل نمایش در مورد پخش كننده های طنز كه همه سانسور كنندگان را درهم می شکنند. مثل سریال اصلی ، استیون اسپیلبرگ تهیه کننده اجرایی است.

بیانیه ای در مورد اخبار جاستین فالوی و داریل فرانک ، روسای جمهور تلویزیون آمبلین:

این شخصیت های باهوش ، خنده دار و بی پروا ، تأثیرات پاک نشدنی در دوران کودکی بسیاری از افراد برجای گذاشته است. ما از اینکه می توانیم رابطه خود را با انیمیشن برادران وارنر ، HBO Max و شبکه کارتون ادامه دهیم تا Tiny Toons را برای مخاطبان جدید دوباره تصور کنیم ، بسیار هیجان زده هستیم و می دانیم که طرفداران سری اصلی به همان اندازه هیجان زده می شوند تا نمایش را با آنها به اشتراک بگذارند فرزندان آنها همانطور که می خواهند مورد علاقه کودکی خود را دوباره ببینند.

قدیمی Tiny Toons شخصیت های کارتونی جدید و جدیدی به وضوح از قدیمی الهام گرفته شده اند لونی تونز مورد علاقه. به جای Bugs Bunny ، Buster و Babs Bunny حضور داشتند. به جای اردک دافی ، اردک پلاکی وجود داشت. به جای شیطان تازمانی ، شیطان سرگیجه و غیره وجود داشت. کلاسیک لونی تونز شخصیت ها گاهی اوقات به عنوان معلم مدرسه Tiny Toons ، Acme Looniversity ظاهر می شدند – از این رو نام احیا است.

مطلب پیشنهادی  Short فیلم کوتاه جدید سیمپسونها فردا به دیزنی پلاس می رسد

بسیار خوب ، این یک آهنگ کاملاً عالی بود.

در حال حاضر ، جدید Tiny Toons تاریخ انتشار رسمی ندارد آنها بهتر احیا می شوند فریکازوئید! بعد.

گالری – جالبترین پوسترهای فیلم فاجعه در تاریخ: