یادت باشد Tomb Raider حق امتیاز؟ MGM به تازگی نقشه های خود را برای دنباله راه اندازی مجدد سریال 2018 با بازی آلیشیا ویکاندر در نقش لارا کرافت جوان کشف کرده است. بعد از چند سال با پیشرفت محدود ، آنها یک فیلمساز جدید پیدا کرده اند که می خواهد آن را بدست آورد Tomb Raider 2 دوباره حرکت می کند

این میشا گرین است ، که فقط در نمایشگاه فصل اول حضور داشت کشور لاوکرفت در HBO. گرین Vikander’s را می نویسد و کارگردانی می کند Tomb Raider 2 طبق آخرین مهلت پس از چندین پروژه بزرگ در تلویزیون ، جدید Tomb Raider اولین کارگردانی فیلم Green خواهد بود.

گرین ، در کنار جردن پیل و جی جی ، مجری و تهیه کننده اجرایی Lovecraft Country است. آبرامز و براساس رمان مت راف ساخته شده است. او به طور جداگانه مادر را نوشت و در حال تولید است که در یک شرایط رقابتی به نتفلیکس فروخته شد و همچنین در حال تهیه کنندگی کلئوپاترا جونز و برادران وارنر و مجلل های طلاکاری شده از قبل است.

پیش از این ، بن ویتلی به عنوان مدیر این پروژه اعلام شده بود. ویکاندر Tomb Raider در سراسر جهان 274 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، تقریباً دقیقاً مشابه اولین آنجلینا جولی Tomb Raider در سالن های فروش. اما این در سال 2001 بود. تنظیم شده برای تورم ، اصلی است ریدر معادل 400 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این فیلم مورد علاقه ویژه خاصی نبود. امتیاز Rotten Tomatoes آن 51 درصد متوسط ​​است. احتمالاً به همین دلیل است که یک تیم خلاق جدید برای ایجاد یک دیدگاه تازه به حق رای دادن معرفی شده است – و گرین قطعاً صدای تازه ای دارد.

مطلب پیشنهادی  آناکین اسکای واکر تقریباً در «جنگ ستارگان: آخرین جدای» ظاهر شد

گالری – خنده دارترین فیلم های ترسناک ناخواسته: