این مانک فصل در اینترنت ، و ما نمی تواند بیشتر خوشحال است.

امروز ، Netflix پیش نمایش کامل تریلر را برای اولین بار ارائه داد مانک، فیلم جدید دیوید فینچر در مورد فیلمنامه نویس هرمان مانکیویچ (با بازی در فیلم توسط گری اولدمن) و خلق شاهکار او ، همشهری کین. اما موارد دیگری نیز وجود دارد: اندکی بعد ، ترنت رضنور پیوندی به یک سایت “مخفی” به نام The White Wine Came Up With the Fish ، که در آن می توانید نمره جدید وی را برای فیلم پیش نمایش کنید ، ارسال کرد.

رضنور و آتیکوس راس مدتها با دیوید فینچر کار کرده اند و قبلاً گلزنی کرده اند شبکه اجتماعی، دختری با خال کوبی اژدها، و دختر از دست رفته. در حالی که Reznor و Ross بیشتر با سنگ صنعتی شناخته می شوند ، مانک موسیقی ای که می توانید در وب سایت White White نمونه بگیرید ، متناسب با دوره داستان در عصر طلایی هالیوود ، با تارهای سرسبز و شاخ های بلند است. شور و نشاط درامی حماسی است که با اشاره به نوآر فیلم نواخته شده است. من هنگام نوشتن به آن گوش می دهم و کاملاً دوست داشتنی است.

مطلب پیشنهادی  این Mashup 'Ghostbusters' Beastie Boys به طرز غیرقابل قبولی خوبی کار می کند

در پایین سایت مجموعه ای از اعداد مشخص شده است ، این روز 1 است ، که نشان می دهد این یک سایت برای نشانه گذاری در آینده است مانکاولین نمایش آن در 4 دسامبر در Netflix است. ما می توانیم هر روز از آن زمان تا به امروز شاهد موارد جدیدی در آنجا باشیم. این مطمئناً راهی عالی برای جشن گرفتن خواهد بود مانک فصل بارها و بارها همه چیز در حال آمدن است مانک

گالری – فیلم های عالی که به حق رای دادن وحشتناک تبدیل شدند: