به دوست کوچکم سلام برسان. (از نو.)

مهلت کلمه ای را می بخشد که بازسازی / راه اندازی مجدد دوباره زخم دوباره با یک تیم خلاق جدید باز است. این بار با نام شما تماس بگیرید کارگردان لوکا گواداگنینو به کارگردانی متصل است ، در حالی که برادران کوئن ، از همه مردم ، فیلمنامه را نوشته اند که طبق گزارش ها در لس آنجلس تنظیم شده است.

این به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از تلاش های قبلی برای راه اندازی مجدد سریال ، که تقریباً به یک دهه می رسد:

این استودیو مدتی است در حال توسعه این پروژه است و به سال 2011 برمی گردد ، در حالی كه دیوید آیر و آنتوان فوكا قبلاً در كارگردانان حضور داشتند ، زیرا Deadline اخبار مربوط به این پروژه را در نكات مختلفی شكسته است. United Artists هوارد هاوکس-ریچارد راسون در سال 1932 را پخش کرد در حالیکه Universal نماد 1983 برایان دی پالما را منتشر کرد که در نقش “تونی مونتانا” در نقش آل پاچینو نقش داشت.

تقریباً سه سال می گذرد که آیر گفت که او دیگر روی جدیدترین ها کار نمی کند زخم د پالما و پاچینو زخم بودن یک سنگ بنای قابل توجه فرهنگ پاپ در دهه 90 – به حدی که حتی بازی های ویدیویی مخصوص به خود را نیز به دست آورد ، 2006 Scarface: جهان مال شماست و Scarface: پول. قدرت. توجه. الان احساس کمتری نسبت به سال 2011 دارد؟ د پالما زخم تمام شدت و انرژی بلستر و کوکائین است. یک برادر لوکا گواداژینو / کوئن زخم صدا خیلی متفاوت از آن اما من حدس می زنم که می تواند چیزی باشد که باعث جذابیت آن می شود؟

مطلب پیشنهادی  دواین جانسون عکس های بازیگران تلویزیونی 'Young Rock' خود را به اشتراک می گذارد

گالری – بهترین کارگردان Cameos همه زمان ها: