خبرهای بد در کل جهان خبرهای خوبی برای آخرین سینماهای باقیمانده در بوده است. در حالی که تئاترهای سرپوشیده در اکثر کشورها به دلیل همه گیر شدن کرونور ویروس هنوز بسته است ، اما در بسیاری از ایالت ها تئاترهای درایو باز است و وسیله ای برای لذت بردن از یک شب در ها به روشی بسیار دوستانه و اجتماعی است. میهمانان در اتومبیل های خود بسیار دور هستند و حتی می توانند هنگام تماشای چیزی روی صفحه بزرگ ، از هوای تازه لذت ببرند. این سناریوی عجیبی ایده آل برای این روزهای عجیب است.

به عنوان یک نتیجه ، درایوها قبلاً از روند مشخصی در تجارت برخوردار بودند. یک هفته آخر هفته در طول همهگیری ، کل گیشه های آخر هفته فقط یک تئاتر مجزا در فلوریدا بود که هنوز هم درحال وصل شدن بود ، و چندین نسخه جدید از IFC Films را نشان داد. اکنون توزیع کنندگان بیشتری به دنبال جایگزین کردن پخش فقط در جریان این مواقع دشوار هستند. مردم گزارش می دهد که آمازون در حال برنامه ریزی برای پیش نمایش ایندی آتی خود است ، Vast of Nightقبل از دسترسی به سرویس پخش آنلاین Prime Video ، در درایوهای مختلف در سراسر ایالات متحده انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی  دیزنی تقریباً همه فیلم های 2020 خود را به سال آینده باز می گرداند

این فیلم در دهه 50 ساخته شده است ، اوج تئاتر درایو در آمریکا ، که باعث می شود این جفت شدن به ویژه مناسب باشد. حتی بهتر ، بلیط ارزان قیمت هستند:

با روحیه دهه 50 ، بلیط های فیلم برای هر اتومبیل که در یک نمایش درایو حضور داشته باشد ، 50 سنت به فروش می رسد ، در حالی که به فیلمسازان نیز ایمن بودن فاصله اجتماعی در اتومبیل های خود را در میان همه گیر رمان کروناویر ارائه می دهد.

شب گسترده پیش نمایش ها در تاریخ 15 و 16 مه در فرکانس ها برگزار می شود. این فیلم در تاریخ 29 ماه مه در نخستین فیلمبرداری آغاز خواهد شد.

گالری – 15 موردی که ما به سختی در مورد سینماها از دست می دهیم: