وینس وان در حال انجام کارهای تبلیغاتی است دمدمی مزاجی، کمدی ترسناک جدید body-swap او درباره دختری نوجوان که با قاتل سریالی (با بازی Vaughn) بدن را عوض می کند. با یک توقف در تور مطبوعاتی ، موضوع بازدیدهای قدیمی وون مطرح شد ، و به ویژه یکی که به نظر می رسد برای دنباله ای سالها بعد رسیده باشد: مهمان های ناخوانده عروسی.

در حالی که این تصور که ممکن است دو نفر از افراد مهمذب (با بازی وون و اوون ویلسون) هنوز 15 سال بعد عروسی ها را خراب کنند ، وقتی هر دو در میانسالی به سر می برند ، ممکن است کمی پوچ به نظر برسد ، که همچنین می تواند زمینه ساز یک خوب باشد. کمدی پوچ و وون گفت سرگرمی امشب، اینکه او و ویلسون “جدی” در حال بحث در مورد یک ایده برای عروسک شکن 2:

من و اوون و مدیر Crashers برای اولین بار به طور جدی صحبت کرده اند [about] عاقبت آن فیلم. بنابراین ایده ای وجود داشته است که بسیار خوب است. بنابراین ما در مراحل اولیه در مورد آن صحبت می کنیم.

این در واقع دومین بار در سال جاری است که در مورد احتمال a می شنویم عروسک شکن 2. چند ماه پیش ، کارگردان Vaughn از دیوید دابکین نام برد ، مصاحبه ای انجام داد که در آن اظهار داشت که ایده خوبی برای دنباله ای وجود دارد و این امکان وجود دارد که “چیزی … ممکن است نزدیک باشد”. اگر از من س askedال کنید ، فکر می کنم یک سرویس پخش جریانی علاقه زیادی به این پروژه داشته باشد. (فیلم اصلی توسط برادران وارنر توزیع شده است که اکنون HBO Max را اجرا می کند.)

مطلب پیشنهادی  «بیوه سیاه» تا تابستان 2021 به تأخیر افتاد

دمدمی مزاجی جمعه ، 13 نوامبر در سینماها اکران می شود.

گالری – بهترین پوسترهای کمدی تاریخ: