اگر شما کمی گیج شده اید WandaVision تریلر ، شما تنها نیستید به نوعی واندا و ویژن در درون ر dreamیایی (یا کابوسی؟) مربوط به حومه دهه 1950 آمریکا یا حداقل نسخه ای تلویزیونی از آن گرفتار شده اند. و ممکن است Vision هنوز مرده باشد. و همچنین او ممکن است در لباس کلاسیک کتاب کمیک خود فریب کاری کند. دقیقاً اینجا دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟

اسرار را فاش نمی شود تا WandaVision اولین بار در اواخر امسال در دیزنی + پخش می شود ، اما اگر آن تیزر را با دقت تماشا کنید ، می بینید که چه سرنخ بزرگی می تواند باشد اشاره ای به یکی از مهمترین خطوط داستانی Marvel Comics در دهه 2000.

در این گلدان شراب است. با دقت به برچسب نگاه کنید.

شراب از “Maison Du Mepris” تهیه می شود. در فرانسه ، Maison به معنی “خانه” است – بنابراین بطری از “House of M.” می آید به گردن بزرگ بطری شراب نیز توجه داشته باشید.

خانه م یک کراس اوور سال 2005 است که به طور خلاصه کل جهان Marvel Comics را تغییر شکل داد. این اثر توسط برایان مایکل بندیس نوشته شده و توسط الیویه کوئپل به تصویر کشیده شده و در ابعادی جایگزین تنظیم شده است که در آن جهش ها ملت خود را به رهبری مگنتو و خانواده اش تاسیس کرده اند. داستان داستان توسط … جادوگر اسکارلت ، واندا ماکسیموف آغاز شد. پس از یک شکست ذهنی ، واندا می گوید “دیگر جهش پیدا نمی کند” ، و ناخواسته جهان را به “خانه ام” تغییر شکل می دهد.

مطلب پیشنهادی  Borat به "Jimmy Kimmel Live" بازرسی از ویروس کرونا پرداخت

سرانجام ، واندا و قهرمانان تغییرات را اصلاح کردند و همه چیز به همان روشی که بود برگردید. اما همین الگو می تواند دنیای عجیب و غریب جهان را توضیح دهد WandaVision. واندا می توانست پس از مرگ ویژن در ، دچار یک شکست ذهنی مشابه شود Avengers: Infinity War. در نتیجه ، او ناخواسته این واقعیت عجیب و غریب را در جایی که هنوز زنده است ایجاد می کند و هر دو در این نسخه کمدی عجیب واقعیت گیر افتاده اند.

فاکتور X بزرگ دیگر ، بدون هیچ جناحی ، این است خانه م یک داستان داستانی عظیم بود که شامل همه شخصیت های جهش یافته جهان مارول بود – که در حال حاضر حتی در جهان سینمایی مارول اصلا وجود ندارند. فاکس برای دهه ها حق امتیاز فیلم X-Men را داشت ، بنابراین هیچ یک از این شخصیت ها در MCU معرفی نشده اند. اما اکنون دیزنی صاحب فاکس است و فیلم های مردان ایکس را نیز کنترل می کند. بنابراین خانه م، که شامل تغییرات متعددی در ساختار واقعیت است ، می تواند راهی برای وارد کردن جهش ها به MCU با یک ضربه باشد.

اگر آن را از دست دادید ، یا فقط می خواهید به دنبال سرنخ های بیشتری بگردید ، WandaVision یک بار دیگر تریلر این نمایش به زودی به دیزنی + می رسد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: