با پخش فصل 3 هر یکشنبه شب در HBO ، کانال کابل اعلام کرده است که سریال علمی تخیلی آن است Westworld در حال حاضر برای فصل 4 تمدید شده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، HBO می گوید که سریال برتر 3 Westworld توسط “نه میلیون بیننده در همه سیستم عاملها” مشاهده شده است. این سریال که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی ساخته شده و براساس فیلم سال 1973 توسط مایکل کریچتون ساخته شده است ، فراتر از فرض اصلی خود در یک پارک تفریحی با مضامین غربی در آینده ای آستانه ای قرار گرفته است که از ویژگی های روبات های مادام العمر برای بررسی جهانی است که باعث ایجاد این سرگرمی بی نظیر شده است. مقصد

بیانیه رئیس جمهور HBO برای برنامه نویسی کیسی بلویز:

از پارک تم غربی گرفته تا کلانشهر تکنوکراتیک آینده نزدیک ، ما کاملاً از هر پیچش لذت برده ایم و از ذهن استادان داستان نویس Jonathan Nolan و Lisa Joy دور می شویم. ” بینایی ما را به سمت بعدی می برد.

اگر شما دارند دنبال کردن Westworld، مطمئناً باید فیلمهای تخم مرغ recapp و تخم مرغ عید پاک ما را برای هر قسمت از فصل سوم ببینید (در کانال YouTube ما بیشتر در دسترس است):

مطلب پیشنهادی  دیزنی پلاس As نسبت جنبه سیمپسونها را در تاریخ 28 ماه مه ثابت خواهد کرد

فصل 3 از Westworld هر یکشنبه شب در HBO ادامه می یابد. در بیانیه مطبوعاتی زمان بندی برای بازگشت نمایش برای فصل 4 ارائه نشده است ، اما با توجه به اینکه فصل 3 چندین سال طول کشید بدون یک بیماری همه گیر جهانی برای مقابله با آن ، به زودی انتظار ندارید

گالری – شما باید این عکسهای تبلیغاتی فیلم مسخره را ببینید: