Westworld فصل 3 قسمت 5 نقطه عطف مهمی برای فصل و شاید برای کل سریال بود. این قسمت “ژانر” نامیده می شود Westworld همیشه در مورد مخلوط کردن ژانرهایی مانند داستانهای غربی و علمی بوده است. در این قسمت ، Caleb ژانرهای مختلفی را پشت سر هم تجربه می کند ، از جمله فیلم Noir ، اکشن و عاشقانه. به فیلم های خاص مانند مواردی اشاره شده است آخرالزمان و داستان عاشقانه.

این فقط آغاز تخم مرغ های عید پاک ، منابع و اسرار در قسمت است. ویدئوی زیر از رایان آری ScreenCrush همه آنها را تجزیه می کند ، همراه با برخی از تئوری ها در مورد آنچه این ساعت به معنای آینده آینده است Westworld معنی همه سمبلیسم گرفتگی در نمایش چیست؟ چرا برنارد اینقدر غیر قابل تعویض است؟ بررسی کامل “ژانر” ما را تماشا کنید و بدانید:

مطلب پیشنهادی  سری "Green Lantern" از HBO Max چراغ سبز می گیرد

اگر دوست دارید این ویدیو راجع به تخم های عید پاک در قسمت پنجم از Westworld، برخی از فیلم های دیگر ما ، از جمله تخم مرغ های عید پاک ما را از قسمت اول ، دوم ، سوم و چهارم از فصل ، به علاوه تلاوت دو فصل اول فصل ما ببینید Westworld. بعلاوه ، در کانال YouTube ScreenCrush تن بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمتهای آینده ما را بدست آورید. قسمتهای جدید Westworld هر یکشنبه شب HBO را تجربه کنید ، بنابراین برای فیلم های تخم مرغ عید پاک بیشتر به اینجا برگردید.

گالری – بهترین نمایش هایی که هنوز در Netflix ندیده اید: