یکی دیگر از موارد مورد علاقه گذشته ، اجاره جدید زندگی در حال حاضر است. دیزنی اعلام کرده است که بید، فیلم مورد علاقه فرقه 1988 با بازی وارویک دیویس به عنوان شخصیت اصلی ، به عنوان یک مجموعه تلویزیونی در پلتفرم پخش دیزنی + آنها احیا خواهد شد. دیویس نقش خود را دوباره تکرار می کند و رون هوارد که کارگردانی می کند بید، به عنوان تهیه کننده اجرایی درگیر است.

در اینجا نظر دیویس از طریق بیانیه مطبوعاتی درباره اخبار بود:

در طول سال ها طرفداران زیادی از من س askedال کرده اند که آیا بید بازگشت خواهد کرد ، و اکنون من خوشحالم که به آنها می گویم که او واقعاً بسیاری به من گفته اند که آنها با grewبید’ و اینکه فیلم بر چگونگی نگاه آنها به قهرمانی در دنیای خودمان تأثیر گذاشته است. اگر بید Ufgood می تواند پتانسیل قهرمانانه را در همه ما نشان دهد ، پس او شخصیتی است که از تکرار مجددش بسیار افتخار می کنم.

هوارد گفت که جدید بید “یک عقبگرد نوستالژیک نیست ، بلکه یک حرکت خلاقانه است.” کارگردانی خلبان نمایش جدید توسط Crazy Rich Asians و در ارتفاعاتJon Jon Chu. انفرادی: A Star Wars Story ’جاناتان کسدان خلبان را نوشت.

مطلب پیشنهادی  بازیگران ‘West Wing’ برای ویژه جدید خود در اولین تریلر دوباره متحد می شوند

منتشر شده بین دوره های جنگ ستارگان حماسه ، حماسه خیالی بید یکی از تلاش های لوکاس فیلم برای فراتر رفتن از محتوای علمی-تخیلی را نشان داد. در اصل همان 2020 را نشان می دهد ، زیرا اولین شرکت غیرجنگ ستارگان تولید در پنج سال این نسخه می گوید که “سالها بعد از وقایع اصلی اتفاق می افتد بید“و” شخصیت های کاملا جدیدی را به قلمرو افسون ملکه های جن و هیولاهای دو سر Eborsisk معرفی می کند ، و از قهرمان نام آور خود استقبال می کند ، بید Ufgood ، بار دیگر توسط وارویک دیویس بی نظیر اجرا شد. “

یک جدید بید یکی دیگر از علاقه های نوستالژیک گذشته به روز رسانی برای 2020s است. با اينكه بید در مقیاس پرفروش نبود جنگ ستارگان در سال 1988 ، در گیشه نمایش خوبی داشت و سپس در فیلم های خانگی جایگاه قابل توجهی پیدا کرد. اما اگر لوکاس فیلم دوباره ساخته شود هوارد اردک بعد ، من واقعاً متعجب خواهم شد

گالری – بمب های گیشه ای که در واقع خوب هستند: