حداقل برای یک آخر هفته ، نام “HBO Max” مناسب خواهد بود.

این به این دلیل است که پس از بسیاری از تأخیرها ، به نظر می رسد که Wonder Woman 1984 – با ابرقهرمان گال گدوت در نبرد با مکس لرد پدرو پاسکال – اکنون در کریسمس برای اولین بار در HBO Max اکران می شود ، در همان روز که در سینماها نیز به نمایش در می آید. این فیلم برای اولین بار قرار بود در ماه ژوئن افتتاح شود ، که به دلیل همه گیری ویروس کرونا غیرممکن بود. از آن زمان ، این تقریباً در تقویم انتشار بیشتر از گلوله هایی که از دستبندهای جادویی Wonder Woman ساخته شده اند ، برگشت می شود. به آگوست و سپس به اکتبر و سپس به کریسمس رانده شد ، جایی که اکنون به طور همزمان در سینماها و در جریان پخش می شود.

بیشتر ، از طریق آخرین مهلت:

یک عکس صفحه به صورت آنلاین درز کرده و منابع می گویند درست است. این برای یک چادر بزرگ استودیویی که همزمان به جریان و تئاتر می پردازد بی سابقه است – حرکتی بزرگتر از آنچه دیزنی با مولان انجام دادو این به این دلیل است که این یک فیلم فرنچایز ابرقهرمانی است که کاملاً برای اکران تئاتر در نظر گرفته شده است.

اگر برادران وارنر واقعاً با این طرح پیش بروند ، Wonder Woman 1984 بزرگترین فیلم پرفروش امسال خواهد بود که مستقیماً به جریان – یا حداقل یک روز انتشار در روز با تئاتر و پخش مستقیم می رود. استودیوهای دیگر با پخش جریانی و انتشار PVOD برای فیلم های محبوب تابستان 2020 خود آزمایش کرده اند. دیزنی “دسترسی برتر” را به مولان از طریق سرویس پخش جریانی + دیزنی خود با پرداخت 30 دلار هزینه ، و یونیورسال پیشنهاد داده است تور جهانی ترولز با قیمت مشابه در بهار گذشته. در انتهای دیگر طیف ، برادران وارنر از قرار دادن کریستوفر نولان خودداری کردند اصول در صورت تقاضا و در عوض با اکران نمایشی در پایان تابستان پیش رفت.

مطلب پیشنهادی  این مسابقه دهنده را در خلال خطر نهایی با خود بازی کنید

بعد از تنت میزان فروش گیشه در ایالات متحده کمتر از انتظارات در ایالات متحده بود ، اکثر فیلم های مهم دیگر در پاییز به سال 2021 یا بعد از آن بازگشتند. اکنون کمپانی برادران وارنر در حال امتحان کردن موضوعی کاملا متفاوت است Wonder Woman 1984. اینکه این خبر بر بقیه تقویم تاخیر انتشار در آینده تأثیر بگذارد ، علامت سوال بزرگی در ماه های آینده خواهد بود. در حال حاضر ، HBO Max به راحتی بزرگترین عنوان تاریخ خود را بدست می آورد – و تئاترها حتی با مشکلات جدی تری روبرو هستند.

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید