همانطور که اکنون در اواسط ماه نوامبر به سر می بریم ، در حال آزاد کردن برنامه ریزی شده برای کریسمس هستیم Wonder Woman 1984، بازگشت گال گدوت به عنوان ابرقهرمان کمیک DC. اما ما نزدیک شده ایم Wonder Woman 1984تاریخ انتشار قبل از. تاکنون ، در طی همه گیری ویروس کرونا در سه مورد مختلف به تعویق افتاده است – از ژوئن تا آگوست تا اکتبر و سپس تا اواخر دسامبر. آیا این بار بالاخره قرار است بیرون بیاید؟

شاید. مطابق با تنوع، برادران وارنر هنوز سرنوشت نهایی فیلم را قطعی نکرده اند و “در حال بررسی این مسئله هستند که آیا دنباله ابرقهرمان مورد انتظار تابستان 2021 را تحت فشار قرار دهند یا فیلم را در اولین نمایش تئاتر 25 دسامبر خود نگه دارند و سپس در HBO قرار دهند. سرویس پخش جریانی حداکثر در اوایل ژانویه. “

در هر صورت می توانید از این امر مطمئن باشید Wonder Woman 1984 اراده نه مستقیماً به جریان بروید و در برخی از زمان ها و مکان ها در سینماها به نمایش در می آید. اما همانطور که تنوعگزارش حاکی از آن است که اکران نمایشی می تواند قبل از ورود فیلم در HBO Max ، مختصری باشد ، جایی که می تواند یک مورد بلیط بزرگ برای سرویس پخش جریانی جدید باشد در زمانی که با رقابت سخت Netflix ، Disney + و دیگران روبرو است.

مطلب پیشنهادی  هر فیلم "جنگ ستارگان" اکنون در دیزنی پلاس است

با این حال ، سود HBO Max برای سینماها و به طور بالقوه برای برادران وارنر ضرر بزرگی خواهد داشت ، زیرا انتظار می رفت این فیلم صدها میلیون دلار درآمد در گیشه داشته باشد ، قبل از اینکه Covid-19 تجارت فیلم تئاتر را خراب کند. در حال حاضر ، Wonder Woman 1984 قرار است در روز کریسمس در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: